29 nowych turbosprężarek w ofercie Delphi

, 21 sierpnia 2013, 13:24

Delphi dodaje do oferty regenerowanych turbosprężarek 29 nowych pozycji, co daje 80 proc. pokrycia parku samochodowego w Europie i rozszerza ofertę do 30 milionów pojazdów. Części będą dostępne od 9 września 2013 roku i już mogą być zamawiane.

Rozszerzona oferta zawiera kluczowe aplikacje dla:

  • Samochodów osobowych: Mercedes, BMW i Nissan, jak również Audi, Peugeot, Renault, Saab, VW i Volvo.
  • Lekkich pojazdów dostawczych: Mercedes Sprinter, Ford Transit i Opel/Vauxhall Movano.
     

Zobacz wszystkie nowe referencje turbosprężarek Delphi i ich zastosowania.

Każda jednostka jest wysyłana ze śrubami dwustronnymi i wyposażona jest w darmowy zestaw mocujący, który zawiera uszczelki, podkład smarujący i tam gdzie to konieczne właściwą instrukcję mocowania.

Wszystkie regenerowane turbosprężarki podlegają opłacie kaucyjnej, która posiada kod: XZ412. Jest ona zwracana przy zwrocie oddawanej jednostki.

Części są objęte 12-miesięczna gwarancją bez limitu kilometrów.

Więcej informacji w załączonej broszurze oraz firmie J. R. Motor Services G.B. Sp. z o.o.


Dowiedz się więcej

Turbosprężarki regenerowane Garrett w Moto Remo
Turbosprężarki regenerowane Garrett w Moto Remo

W ofercie firmy Moto Remo dostępne są już kolejne numery turbosprężarek po naprawie fabrycznej Garrett Original Reman. Turbosprężarki Garrett Original Reman Nowości to turbosprężarki o numerach: 720855-9006; 709836-9004; 724930-9009. Posiadają czerwoną tabliczkę znamionową z napisem REMANUFACTURED. Turbosprężarki regenerowane pakowane są w specjalnie oznaczone kartony. Mają odmienną numerację: numer po myślniku zaczyna się od 9, np.: […]

Delphi zaprezentuje koncepcyjny samochód z systemem MyFi
Delphi zaprezentuje koncepcyjny samochód z systemem MyFi

Podczas salonu IAA 2013, który odbędzie się we wrześniu we Frankfurcie, Delphi Automotive zaprezentuje pojazd koncepcyjny wyposażony w system MyFi Connecting with Safety. Będzie on pokazywał współpracę technologii dostarczających informacje i rozrywkę oraz technologii zapewniających bezpieczeństwo. Rozproszenie uwagi kierowcy w trakcie jazdy to poważny problem. Według Międzynarodowej Organizacji ds. Zapobiegania Wypadkom Drogowym Drogowym (International Organisation […]

Delphi na targach IAA we Frankfurcie
Delphi na targach IAA we Frankfurcie

Na nadchodzących targach IAA we Frankfurcie, Delphi zaprezentuje technologie wspierające kierowcę w trakcie jazdy. Pierwszy na świecie zintegrowany system radaru i kamery Delphi będzie montowany od przyszłego roku w samochodach Volvo. Delphi RACam na IAA Najnowsze rozwiązania firmy Delphi mają za zadanie obniżyć statystyki tragicznych wypadków na drogach. Będzie to możliwe za pomocą zaawansowanych systemów […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 6 października 2013, 18:49 0 0

Ciekawe która firma regeneruje dla Delphi? Na 90% jakieś gigant z Polski !!! Widział ktoś z Was co jest na tabliczkach znamionowych? Co naklejają i jakie dają numery? Katalogowe Garrett'a czy jakieś swoje własne?

Odpowiedz

Anonim, 6 października 2013, 18:49 0 0

Ale jestem ślepy - przecież numery są podane w tabeli !!!

Odpowiedz