Stacje do klimatyzacji Valeo w promocji Auto Partner

30 października 2012, 14:36

Auto Partner rozpoczyna nową promocję. Kupując stacje do klimatyzacji Valeo ClimFill Auto można otrzymać baner reklamowy i przejść darmowe, interaktywne szkolenie.

Bonus przy zakupie stacji do klimatyzacji w Auto Partner S.A.

Stacja klimatyzacji Valeo promocjaOferta trwa od 2 do 30 listopada 2012 r. W skład pakietu promocyjnego wchodzi profesjonalne uruchomienie stacji wraz z rozbudowanym, interaktywnym szkoleniem z obsługi, infolinia techniczna pomocna w zdalnym rozwiązywaniu ewentualnych problemów, oraz baner reklamowy informujący potencjalnych klientów o możliwości wykonania  serwisu klimatyzacji.

Urządzenia ClimFill Auto oferują bardzo dobrą relację parametrów do ceny i bogatą ofertę elementów eksploatacyjnych. Wszystkie są też objęte sprawnym programem serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

ClimFill Auto to w pełni automatyczne urządzenie do klimatyzacji, z drukarką i wyświetlaczem LCD. Urządzenie współpracuje z przystawką do płukania układów A/C za pomocą czynnika R134a. Poniżej najważniejsze cechy produktu:

     • Urządzenie uniwersalne,
     • Obsługa w języku polskim,
     • Wydajna pompa próżniowa – 180 l/min,
     • Pojemny zbiornik płynu chłodniczego (27l- 20kg),
     • Baza danych: ponad 3300 modeli,
     • Diagnostyka,
     • Drukarka w standardzie,
     • Możliwość rozbudowy.

Urządzenia można otrzymać również w ramach Umów Wsparcia AP, sprzedaży ratalnej i systemów leasingowych. Więcej informacji na temat promocji oraz danych technicznych produktu można znaleźć na stronie dystrybutora.

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Zawiechomania 2012 – kolejna edycja promocji AP SA
Zawiechomania 2012 – kolejna edycja promocji AP SA

Auto Partner S.A. proponuje swoim klientom udział w promocji Zawiechomania 2012, w której nagradzany jest wzrost zakupów asortymentu zawieszenia wybranych marek. Promocja trwa od 20 września do 20 listopada 2012. Zawiechomania 2012 Klient biąrący udział w promocji może zdobyć tylko jedną nagrodę w zależności od osiagniętego poziomu wzrostu. Nagrody pozielono na 5 poziomów w zależności […]

Valeo poszerza ofertę
Valeo poszerza ofertę

Oferta firmy Valeo powiększyła się o nowe referencje w zakresie chłodzenia silnika, oświetlenia, klimatyzacji, sprzęgieł, systemów zapłonu, alternatorów i rozruszników. Nowe referencje Valeo Nowości są dostępne od 20 listopada 2012 r. W ramach oferty chłodzenia silnika pojawiły się 43 nowe referencje. Gama Classic została poszerzona o 7 referencji, oferta chłodnic wody Premium o 13 referencji, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 30 października 2012, 18:38 0 0

kup stacje na zimę, klienci na klime już czekają w kolejce. Żałość nic więcej

Odpowiedz

Anonim, 30 października 2012, 19:05 0 0

Już brak merytorycznie myślących(rozumujących), ale co tu komentować, totalna "zawiecha"?

Odpowiedz

Anonim, 30 października 2012, 21:13 0 0

A gdzie jest napisane że w zimie nie można przejrzeć - " na spokojnie " układu klimatyzacji ? Czy w ziemie wcale nie włącza Pan/Pani klimatyzacji ? Może warto się doszkolić - pozdrawiam .

KUKA

Odpowiedz

Anonim, 31 października 2012, 10:18 0 0

A ja myślę, że wszyscy powyżej piszący macie rację. Faktem jest, że mało kto przed zimą myśli o klimatyzacji i dlatego w warsztatach kolejek niema na taką naprawę czy diagnostykę. Z drugiej jednak strony jest to dobry czas by na spokojnie podejść do tematu. Znając jednak polaka wiem, że wszystko zawsze robi na ostatnią chwilę, kiedy war leje się już z nieba.
Ale jest i trzecia prawda, która mówi, że zimą również powinniśmy korzystać z włączonej klimatyzacji o czym pisze "kuka". Niestety wielu ludzi tego nie robi, ba nawet o tym nie wie, że również zimą dobrze jest załączać klimatyzację, chociażby po to by osuszyć wilgotne powietrze wewnątrz auta. Każdy uważny kierowca wie, że włączając klimatyzację zimą szybciej oczyszcza zaparowane szyby w aucie. Również latem nie mamy wtedy przykrych niespodzianek, nagle stwierdzając, że klima nie działa. Tutaj mój ukłon w kierunku producentów aut amerykańskich, dlaczego? Otóż w ich autach klimatyzacja włącza się automatycznie gdy włączamy nawiew na przednią szybę, bez względu na porę roku, co również ma dobry wpływ na ogólną funkcjonalność i trwałość systemu klimatyzacji w naszym aucie.

Ale również prawdą jest, że AP nie robi tej promocji z powodu zbliżającego się sezonu, dla dobra klienta czy warsztatu, bo on zwyczajnie nie nadchodzi a robi ją dlatego, by się wyzbyć zapasów magazynowych, których zwyczajnie nie sprzedali w sezonie. Ot cała prawda.
Pozdrawiam
"lewar"

Odpowiedz

Anonim, 1 listopada 2012, 22:53 0 0

Dobry Wieczór
I więcej "lewarów" do takich dyskusji proszę. Konkretnie , kulturalnie i na temat.
Pozdrawiam KUKA

Odpowiedz