Zawiechomania 2012 – kolejna edycja promocji AP SA

26 września 2012, 13:28

Auto Partner S.A. proponuje swoim klientom udział w promocji Zawiechomania 2012, w której nagradzany jest wzrost zakupów asortymentu zawieszenia wybranych marek.

Promocja trwa od 20 września do 20 listopada 2012.

Zawiechomania 2012

Klient biąrący udział w promocji może zdobyć tylko jedną nagrodę w zależności od osiagniętego poziomu wzrostu. Nagrody pozielono na 5 poziomów w zależności od wzrostu zakupów względem indywidualnego targetu:

 • 1 poziom – wzrost o 5 000 zł netto
 • 2 poziom – wzrost o 10 000 zł netto
 • 3 poziom – wzrost o 15 000 zl netto
 • 4 poziom – wzrost o 20 000 zł netto
 • poziom VIP – wzrost o 40 000 zł netto

Każdy z poziomów to kilkanaście nagród do wyboru.

Aby na bieżąco śledzić zrealizowane wzrosty zakupów produktów objętych Zawiechomanią należy zarejestrować się na stronie www.zawiechomania2012.pl, gdzie znaleźć można informacje o tym na jaką kwotę należy dokonać zakupów, by zdobyć wybraną nagrodę.

Pomocja produktów Meyle HD

W ramach oferty Mayle HD, wzrost zakupów tej marki w okresie trwania promocji premiowany jest sprzętem HD zgodnie z progami wartościowymi:

 • Wzrost o 24 000 zł netto – aparat fotograficzny Canon EOS 550D +18-55 IS kit
 • 20 000 zł netto – Samsung S7000 Galaxy Note
 • 15 000 zł netto – Samsung I9100 Galaxy S II
 • 10 000 zł netto – Samsung  NP-N102S-B01 z kartą grafiki HD
 • 8 000 zł netto – Kamera HD JVC GZ-HM30
 • 7 000 zł netto – Nikon Coolpix S6300 z nagrywaniem HD
 • 5 000 zł netto – Kino domowe LG HT-306PD


Aby sprawdzić swój wynik w promocji należy zalogować się www.maylehd.pl podając numer Klienta AP SA (login) oraz NIP firmy (hasło).

 

(ak)

 

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Promocje Japanparts i MANN-FILTER w sieci AP SA
Promocje Japanparts i MANN-FILTER w sieci AP SA

20 września w sieci sprzedaży Auto Partner S.A. rozpoczynają się dwie nowe promocje, w których premiowane są jednorazowe zakupy produktów Japanparts i MANN-FILTER. Do zdobycia są między innymi netbooki, przenośne odtwarzacze DVD, konsole PSP i tablety. Zasady promocji Japanparts Aby zdobyć jedna z przygotowanych nagród wystarczy dokonać jednorazowego zakupu na kwotę przekraczającą wyznaczony próg: 5000 […]

Stacje do klimatyzacji Valeo w promocji Auto Partner
Stacje do klimatyzacji Valeo w promocji Auto Partner

Auto Partner rozpoczyna nową promocję. Kupując stacje do klimatyzacji Valeo ClimFill Auto można otrzymać baner reklamowy i przejść darmowe, interaktywne szkolenie. Bonus przy zakupie stacji do klimatyzacji w Auto Partner S.A. Oferta trwa od 2 do 30 listopada 2012 r. W skład pakietu promocyjnego wchodzi profesjonalne uruchomienie stacji wraz z rozbudowanym, interaktywnym szkoleniem z obsługi, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 26 września 2012, 19:38 0 0

super promocja, fajnie, że ją znowu uruchamiają. Na pewno skorzystam.

Odpowiedz

Anonim, 27 września 2012, 9:41 0 0

krypto nie krypto, dla kobitek przynajmniej coś można wybrać, a nie tylko te nawigacje i kobinezony...

Odpowiedz

Anonim, 2 października 2012, 14:35 0 0

Firma masakra!
Towar Maxgeara to w wielu pozycjach porażka. Ilość zwrotów fakturowanych przekracza 33%. W kartonikach mnóstwo bubli, których hurtownia nie chce przyjmować z powrotem doszukując się dziury w całym. Zwracane buble zamiast do centrali trafiają ponownie na półkę i potem do kolejnego klienta. Kierownictwo oddziałów jak i centrali nie odpowiada na żadne maile z pytaniami. Przedstawiciele handlowi umywają od wszystkiego ręce i zastawiają się przepisami centrali. Na rozpatrzenie złożonej reklamacji czeka się ponad miesiąc. Na odpowiedz z reklamacji nie czekaj bo i tak jej nie dostaniesz, możesz tylko dzwonić i pytać czy już ją rozpatrzono czy jeszcze nie i prosić się o swoje. Wprowadzając ostatnio nowe oprogramowanie informatycy zapomnieli, że trzeba jeszcze wraz z nim wymienić przestarzały sprzęt komputerowy, który nie jest wstanie obsłużyć nowy program. Następstwem bezmyślnego działania jest wieszające się i powolne strony katalogu online. Na dodatek wprowadzono minimalny limit na zakupy. Jak kupisz za mało w danym miesiącu to w kolejnym miesiącu będziesz płacił frycowe za każdy transport grube pieniądze. Na produkty objęte umową lojalnościową AP dolicza 20% marży, więc zarabia na sprzedaży tam gdzie nie powinien itd,itd.
Hurtownia ma swoich stałych klientów w głęboko w du...e i robi jak widać wszystko by ich do siebie zniechęcić. Pewnie kasy mają w nadmiarze.

Odpowiedz