Usługi w zakresie szkoleń i wsparcia

15 lutego 2007, 0:00

Poza opracowywaniem najlepszych rozwiązań dla najnowszych wyzwań technologicznych w skali światowej, SKF oferuje rozwiązania w zakresie szkoleń i wsparcia poprzez swoje programy dla rynku usług serwisowych, a także cały wachlarz innych programów do zastosowania w praktycznie wszystkich gałęziach przemysłu.

Wśród nich znajduje się program Pole Position, który zapewnia mechanikom szkolenie i środki techniczne, w tym analizę błędów i wskazówki dotyczące montażu części, a także drukowane monografie, czasopisma i informacje z sieci. Program oferuje również szkolenia na miejscu i książki ćwiczeń. Position to wiadomości niezbędne dla firm działających w warunkach rosnącej konkurencji na rynku usług naprawczych.

Montuj Pewność z SKF.

www.vsm.skf.com

Wspólnym przedsięwzięciem pięciu firm: SKF, Tenneco, TRW, Valeo i Gates jest stworzenie nowoczesnego i komplementarnego programu szkoleń – eXponentii. Polska jest trzecim po Wielkiej Brytanii i Włoszech krajem, w którym działa ten program. Szkolenia podzielone są na część teoretyczną i zajęcia praktyczne, które odbywają się w bardzo dobrze wyposażonych warsztatach, odpowiednio przygotowanych pod względem dydaktycznym. Zajęcia prowadzone są przez wykładowców akademickich mających duże doświadczenie praktyczne. Udział w szkoleniach eXponentii pozwala osiągnąć pracownikom warsztatów wyższe kompetencje. Przekłada się to na większe zaufanie klientów, którzy mają pewność, że odbiorą z serwisu bezpieczne, profesjonalnie naprawione auto.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!