Egzotyczne wycieczki w promocji Inter Parts

, 8 stycznia 2013, 15:14

W firmie Inter Parts rozpoczęła się III edycja promocji marki Bosch, w której nagrodami są wycieczki na Seszele oraz tablety.

Dziesięciu najlepszych klientów Inter Parts będzie miało okazję wyjazdu na rejs katamaranem wokół Seszeli, znajdujących się na Oceanie Indyjskim. Dodatkowo, ostatniego dnia uczestnicy „Przygody na Oceanie” będą mieli okazję na zwiedzanie i zakupy w jednym z najbogatszych miast na świecie, Dubaju.

W ramach promocji do wygrania są:

a) 10 indywidualnych zaproszeń na wycieczkę zagraniczną z firmą Inter Parts na Seszele w terminie: 19-27 kwietnia 2013 r.,
b) 5 tabletów marki Samsung Galaxy TAB 2 7.0 (kolor czarny).

Warunkiem otrzymania nagrody jest osiągnięcie wymaganego progu minimalnego zakupów:

a) Próg minimalny zakupów dla nagrody głównej wynosi 80 000 zł netto,
b) Próg minimalny zakupów dla nagrody pocieszenia wynosi 20 000 zł netto.

Warunkiem koniecznym otrzymania nagrody jest osiągnięcie co najmniej 5% wzrostu zakupów w porównaniu do analogicznego okresu w roku poprzednim. Ranking będzie przedstawiony na stronie www.interparts.pl w zakładce „Promocje”

Szczegóły promocji „Przygoda na Oceanie” są dostępne na załączonej ulotce oraz na stronie www.interparts.pl.

Dowiedz się więcej

Akumulatory Bosch i produkty Philips w promocji Inter Parts
Akumulatory Bosch i produkty Philips w promocji Inter Parts

Wraz z początkiem października Inter Parts uaktywnił kolejne akcje promocyjne. Premiowane będą zakupy akumulatorów marki Bosch w terminie od 5 października do 31 grudnia 2012, oraz zakupy produktów marki Philips w okresie 5 października do 30 listopada 2012. Za zakupy akumulatorów Bosch przyznawane będą nagrody wg następujących progów: 27 000 zł netto – wózek warsztatowy […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!