Moc nagród w Olimpiadzie Mistrzów Bezpieczeństwa – w tym wyjazd do fabryki komponentów hamulcowych Boscha!

11 kwietnia 2024, 8:28

Prowadzisz serwis samochodowy? Weź udział w Olimpiadzie Mistrzów Bezpieczeństwa Bosch i wygraj jedną z wielu nagród! Dołącz do promocji w Programie punktowym extra i weź udział w rywalizacjach w Klubie Experta Bosch. Do wygrania sprzęty AGD, odzież, elektronika, a dodatkowo dla najlepszych – wyjazd do Wrocławia połączony z wizytą w supernowoczesnej fabryce komponentów hamulcowych Boscha w Mirkowie! To już ostatnia szansa na zapisy!

Pierwszy etap: do 30.04 zarejestruj się w promocji Programu extra

Aby wziąć udział w Olimpiadzie, wystarczy do 30.04.2024 zarejestrować się w promocji „Siła hamowania” Programu punktowego extra na www.extra-program.pl

Rejestrujesz się, zdobywasz nagrody rzeczowe (w tym nagrody gwarantowane!) lub punkty extra i pierwszą rywalizację w Olimpiadzie masz zaliczoną!

Rywalizacje w Klubie Experta Bosch

Kolejne rywalizacje odbywają się w Klubie Experta Bosch. Nie jesteś jeszcze członkiem Klubu? Wejdź na stronę Olimpiady na www.extra-program.pl i dowiedz się, jak dołączyć!

Jako członek Klubu Experta Bosch zyskasz dostęp do specjalistycznej wiedzy z zakresu diagnostyki i naprawy samochodów, prawa, księgowości, zarządzania warsztatem oraz obsługi klienta. Będziesz mógł też zapoznać się z poradami technicznymi od innych użytkowników Klubu, obejrzeć filmy i korzystać z bezpłatnych szkoleń online.

Weź udział w quizach wiedzy o hamulcach oraz Akademii Mistrzów Bezpieczeństwa w Klubie Experta Bosch i wygrywaj nagrody – w tym nagrody gwarantowane!

Nagroda główna – zwiedzanie fabryki Boscha w Mirkowie

Biorąc udział promocjach i rywalizacjach w Klubie na każdym etapie możesz wygrywać atrakcyjne nagrody rzeczowe. Jednocześnie grasz dodatkowo o nagrodę główną! Najlepsi zawodnicy we wszystkich rywalizacjach, pojadą do Wrocławia. Jedną z atrakcji w programie będzie wizyta w supernowoczesnej fabryce komponentów hamulcowych Boscha w Mirkowie. Będziesz mieć mieli niepowtarzalną okazję poznać sekrety innowacyjnej linii produkcyjnej.

Zobacz, jakie to proste!

Nie czekaj, wejdź na www.extra-program.pl i zarejestruj się w promocji extra już dziś! Powodzenia!

Artykuł sponsorowany Bosch

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!