Nowe klucze nasadowe w ofercie NEO

, 12 listopada 2012, 14:13

NEO wprowadziło jesienią cały szereg nowości produktowych. Wśród nich na uwagę zasługują zestawy kluczy nasadowych NEO 08-668 i 08-667.

Zestawy kluczy nasadowych NEO

Zestawy kluczy NEONowe zestawy NEO różnią się od siebie ilością elementów. Mniejszy liczy 120 elementów, większy 150. Z ich użyciem wykonać można większość prac mechanicznych w warsztacie.

Podstawowym elementem obu zestawów są 3 klucze grzechotkowe do trzech typów napędów ¼”, 3/8” i ½”. Mechanizm każdej z grzechotek  oparty jest na 45-zębowym mechanizmie zapewniającym dużą wytrzymałość przy zachowaniu małego skoku obrotu (na jeden przeskok klucz potrzebuje jedynie 8 stopni obrotu). Dodatkowym atutem grzechotek jest ergonomiczna, dwumateriałowa rękojeść gwarantująca pewny chwyt, co wpływa na komfort i precyzję pracy.

Oba zestawy wyposażone są w pokaźną ilość współpracujących z grzechotkami elementów – nasadek, nasadek długich, nasadek TORX, końcówek typu Torx i Hex, przedłużek, bitów czy przegubów. Ponieważ najczęściej spotykanymi śrubami są te o łbach sześciokątnych, zestawy NEO wyposażone zostały w bogaty wachlarz obsługujących ten system końcówek. Większy zestaw posiada aż 43 nasadki sześciokątne, jego mniejszy brat – 33. Umożliwią one dokręcanie śrub o średnicach łbów od 4 do 32 mm. Zestawy wyposażono w przedłużki umożliwiające dokręcanie połączeń gwintowych w trudnodostępnych miejscach, zestawy podstawowych kluczy imbusowych oraz standardowe klucze płasko-oczkowe, współpracujące ze śrubami o łbach od 10 do 19 mm. Dodatkowo większy zestaw (NEO 08-668) wyposażono w 3 klucze oczkowe z grzechotką w typowych rozmiarach: 8 x 10 mm, 12 x 13 mm i 17 x 19 mm. Każdy element został wykonany z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej. Klucze nasadowe NEO mają wysoką wytrzymałość i żywotność, co przekłada się na koszt użytkowania w dłuższym okresie czasu.

Ze względu na dużą ilość elementów, zestawy NEO są polecane do prac w terenie, gdzie niezbędne jest posiadanie szerokiego wachlarza narzędzi.

Więcej informacji o zestawach kluczy nasadowych i innych narzędziach warsztatowych NEO można znaleźć na stronie producenta.

 

Dowiedz się więcej

NEO wzbogaca ofertę narzędzi warsztatowych
NEO wzbogaca ofertę narzędzi warsztatowych

Firma NEO gruntownie odświeża swoją identyfikacje wizualną. Wraz z wprowadzeniem nowych logotypów następuje także rozwinięcie oferty. Dostępne są nowe narzędzia warsztatowe. Prawie 100 nowych narzędzi NEO Już wkrótce w sklepach pojawią się produkty NEO w odświeżonej szacie graficznej. Kolejną nowością będzie gama narzędzi stworzonych na potrzeby branży warsztatowej. W ofercie znajdą się zarówno podstawowe narzędzia […]

Nowy klucz do kół marki NEO
Nowy klucz do kół marki NEO

Polska marka narzędziowa, NEO, wprowadziła do sprzedaży klucz do kół, wykonany ze stali chromowo-wanadowej. Klucz do kół NEO Nowy klucz do kół NEO 11-101 cechuje się zwiększoną wytrzymałością. Został wykonany ze stali chromowo-wanadowej, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, korozję czy ścieranie. Zastosowanie gumowanej powłoki na rękojeści narzędzia, umożliwia pewny chwyt. Narzędzie zawiera nasadki […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!