Tarcze hamulcowe High Carbon w ofercie Auto Partner

, 9 października 2020, 14:34

Oferta części Quaro dostępnych w sprzedaży Auto Partner została poszerzona o nowy produkt – tarcze hamulcowe High Carbon.

Tego typu tarcze montowane są na pierwszy montaż już od dłuższego czasu w autach klasy premium lub z mocnymi jednostkami napędowymi, w celu poprawy niezawodności i skuteczności działania układu hamulcowego.

Tarcze Quaro High Carbon wykonane są z innego żeliwa, dzięki czemu tarcze mają większą zawartość węgla, a także do jego składu zostały dodane pierwiastki, które powodują, że tarcze mają inną twardość i lepszą przewodność cieplną. Lepsza przewodność cieplna oznacza, że tarcze High Carbon szybciej odprowadzają ciepło, które wytwarzane jest podczas hamowania. Dzięki wyższym standardom wykonania i innej gęstości żeliwa, tarcze High Carbon charakteryzują się mniejszymi wibracjami podczas hamowania oraz cichszą pracą.

Oferta Quaro High Carbon obejmuje na ten moment prawie 100 referencji i będzie systematycznie rozszerzana.

Format indeksu jest taki sam jak standardowych tarcz Quaro, lecz na końcu dodane jest rozszerzenie HC, np. QD9572HC (odpowiednik QD9572).

Więcej informacji na stronie producenta lub dystrybutora.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

NickFeldon, 12 października 2020, 8:36 2 -3

kozacko to wygląda, ciekawe jak skutecznosc?

Odpowiedz

Stefan, 13 października 2020, 12:39 3 -2

to jest marka własna - jak myślisz?

Odpowiedz

Oktawian, 15 października 2020, 8:47 3 -1

myślę, że nadal żyjesz w świecie "Made in Germany"

Odpowiedz

Quido, 22 października 2020, 13:01 0 0

myślę, że marka własna ma być tania

Odpowiedz