Kolejna aktualizacja oprogramowania Magneti Marelli

, 17 lipca 2012, 15:48

Firma Magneti Marelli Aftermarket udostępniła nową wersję 120 oprogramowania CAR, dedykowanego pojazdom osobowym, do urządzeń Vision, Smart i Logic. Wersja jest już dostępna po wybraniu opcji aktualizacji w oprogramowaniu testera.

Systemy obsługiwane przez oprogramowanie to m.in. immobiliser w Audi A4, kontrola trakcji/ESP/ABS w modelach Chryslera, elektronika silnika w Fiacie Multipla, wspomaganie kierownicy i układ klimatyzacji w Jeepach Grand Cherokee, elektronika silnika w pojazdach marki Mercedes-Benz, elektronika silnika oraz skrzyni biegów w Nissanach, elektryczne wspomaganie kierownicy, asystent parkowania oraz zautomatyzowana skrzynia biegów w Skodach i wiele innych.

W przypadku problemów z aktualizacją należy skontaktować się z działem technicznym Magneti Marelli.

Dowiedz się więcej

Oprogramowanie Magneti Marelli CAR w wersji 122
Oprogramowanie Magneti Marelli CAR w wersji 122

Magneti Marelli Aftermarket informuje o pojawieniu się najnowszej wersji oprogramowania CAR do swoich urządzeń Vision, Smart oraz Logic. Najnowszą obecnie obowiązującą wersją oprogramowania dedykowanego do samochodów osobowych jest 122. Oprogramowanie znajdzie zastosowanie w urządzeniach:  • Magneti Marelli Vision  • Magneti Marelli Smart  • Magneti Marelli Logic. Nowa wersja jest dostępna po wybraniu opcji „Aktualizuj” w […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!