Nowości MEYLE w Auto Partner S.A.

, 4 kwietnia 2012, 14:17

Od kwietnia w sieci dystrybucji Auto Partner S.A. dostępnych jest ponad 100 nowych referencji MEYLE. Oferta obejmuje amortyzatory, łączniki stabilizatorów, osłony przekładni kierowniczych, tarcze hamulcowe oraz klocki.

Logo MEYLEOferta jest stale poszerzana a na chwilę obecną zawiera ponad 12 000 referencji.

W kwietniu zostanie uruchomiona akcja promocyjna związana z zakupami tej linii w AP SA. O szczegółach będą mogli Państwo przeczytać na MotoFocus już wkrótce.

Szczegółowa lista nowości w załaczniku.

Dowiedz się więcej

Sportowe promocje w AP SA
Sportowe promocje w AP SA

W czerwcu w Auto Partner SA będą trwały dwie promocje, które szczególnie zainteresują miłośników sportu – do wygrania między innymi piłki Tango 12 i fanfary ciśnieniowe. Asortyment objęty promocjami to filtry i paski Bosch oraz elementy układu hamulcowego MaXgear. Promocja filtrów i pasków Bosch Każdy jednorazowy zakup filtrów i pasków Bosch w okresie trwania promocji, […]

Płyny chłodnicze Meyle w sieci Auto Partner
Płyny chłodnicze Meyle w sieci Auto Partner

W ofercie Auto Partner znajdują się wysokiej jakości płyny chłodnicze marki Meyle. Płyny w kolorach niebieskim oraz fioletowym różnią się parametrami i zastosowaniem. Niebieski płyn Meyle Płyn niebieski zapewnia skuteczną ochronę nawet przy stężeniu 20%. Wydłuża żywotność chłodnicy, zapewnia zabezpieczenie antykorozyjne. Nie zawiera amin, azotanów i fosforanów. Został opracowany z myślą o nowoczesnych silnikach spalinowych, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 6 kwietnia 2012, 17:30 0 0

Podajcie , kto produkuje klocki i tarcze dla Meyle ?? :)

Odpowiedz

Anonim, 6 kwietnia 2012, 20:09 0 0

jak to kto ? Sing Yang Ciul z Pekinu, tak jak dla wszystkich, zmienia się czasem etykieta, dla Textara na ten przykład...;)

Odpowiedz

Anonim, 7 kwietnia 2012, 12:05 0 0

TMD friction po przejęciu Nissingbo jest jednym z największych producentów razem z Federalem i Honeywellem, ale to nie oznacza, że nie robią dla innych.
Co do MEYLE - robią w Chinach, wiem na 100% że częśc klocków idzie z jednej taśmy z Mintex, ale z tego co wiem są dwa poziomy jakości (zresztą jak na przykład robi TRW, Kashiyama, Sangshin i wiele innych)

Odpowiedz