II Mistrzostwa Polski firm aftermarketowych za kilka dni

, 15 marca 2012, 11:16

Druga edycja Mistrzostw Polski firm aftermarketowych odbędzie się w dniach 20-26 marca 2012 roku w Hiszpanii. Formuła zawodów połączy konkurencje szybkościowe narciarstwa alpejskiego oraz prestiżowy turniej golfa. Valeo jako czołowy dostawca części zamiennych kolejny raz wspiera organizację tej prestiżowej imprezy.

Uczestnicy Mistrzostw Polski Firm AftermarketowychDrugie Mistrzostwa Polski firm aftermarketowych, czyli Aftermarket Cup jest jedynym tego typu profesjonalnym projektem sportowym o zasięgu ogólnokrajowym, skierowanym do największych polskich firm polskiego rynku aftermarketowego. Mistrzostwa Polski poza aspektami czysto sportowymi mają na celu integrację i konsolidację uczestników rynku w duchu zdrowej, bezpiecznej i zarazem szlachetnej rywalizacji sportowej.

Przypomnijmy, że „Mistrzem Polski firm aftermarketowych 2011” został Pan Piotr Siłka z firmy Hart pokonując drugiego w klasyfikacji Wojciecha Rosłońca z firmy Moto Profil oraz Pana Krzysztofa Soszyńskiego z firmy Inter Cars, który zajął miejsce trzecie.

Kto zostanie Mistrzem Polski 2012? Dowiemy się już 26 marca 2012.
 

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.aftermarketcup.pl, a także na niedawno uruchomionym firmowym blogu Valeo – www.blog.valeoservice.pl oraz na fanpage'u na facebooku www.facebook.com/ValeoServicePolska.

Dowiedz się więcej

I Mistrzostwa Polski firm aftermarketowych w narciarstwie alpejskim
I Mistrzostwa Polski firm aftermarketowych w narciarstwie alpejskim

Valeo wyszło z ciekawą inicjatywą zorganizowania Mistrzostw Firm Aftermarketowych. Pierwsza edycja zawodów dotyczy sportów zimowych: W dniach 10-15 stycznia 2011 roku odbędą się I Mistrzostwa Polski firm aftermarketowych w narciarstwie alpejskim. Miejscem zmagań sportowych będzie stok w Galtuer (Austria). Aftermarket Cup, czyli oficjalne Mistrzostwa Polski branży aftermarketowej w narciarstwie alpejskim są pierwszym, profesjonalnym projektem sportowym […]

Krzysztof Soszyński zwycięzcą II Mistrzostw Polski firm aftermarketowych
Krzysztof Soszyński zwycięzcą II Mistrzostw Polski firm aftermarketowych

W dniach 20-26 marca 2012 r. w Hiszpanii odbyły się, sponsorowane przez firmę Valeo, II Oficjalne Mistrzostwa Polski firm aftermarketowych. Zawodnicy rywalizowali ze sobą w dwóch dyscyplinach – narciarstwie alpejskim (na stokach Sierra Nevada) i golfie (na trudnym polu golfowym w La Cala Resort). Puchar Mistrza Polski firm aftermarketowych zdobył w tym roku Krzysztof Soszyński […]

III Mistrzostwa Polski firm aftermarketowych
III Mistrzostwa Polski firm aftermarketowych

W miejscowości Chamonix odbyły się, sponsorowane przez Valeo, III-cie Oficjalne Mistrzostwa Polski firm aftermarketowych. Zawodnicy rywalizowali ze sobą w narciarstwie alpejskim na pięknych stokach u podnóża najwyższego szczytu Europy – Mont Blanc. Mistrzostwa odbyły się w dniach 2 – 6 luty 2014 roku. O puchar Mistrza Polski firm aftermarketowych walczyli przedstawiciele większości największych firm aftermarketu […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 15 marca 2012, 13:08 0 0

mistrzostwa mają na celu konsolidację uczestników rynku?

czy mam przez to rozumieć, że Valeo chce skonsolidować m.in. zdobywców zeszłorocznego podium Harta, Moto-Profil z Inter Carsem?

Odpowiedz

Anonim, 15 marca 2012, 13:45 0 0

Ta, jasne! Niech sobie jeżdzom na nartach i grajom w bilarda, a ty człowieku tyraj od rana do wieczora. Jećta do tej hiszpani i nie wracajta!

Odpowiedz

Anonim, 15 marca 2012, 17:24 0 0

No to pobawi się kilku czołowych hurtowych "byków" pod przykrywką integracji, a my wszyscy za to zapłacimy w towarze! Wstydźcie się panowie, wstydźcie.
Przecież nic nie ma w życiu za darmo.
"lewar"

Odpowiedz

Anonim, 16 marca 2012, 8:58 0 0

Jasne "lewar"... Ty nigdzie z dostawcami nie jeździsz... Frustrat?

Odpowiedz

Anonim, 28 marca 2012, 16:49 0 0

jeżdżom i grajom - gratulcje kolego :)
Zacznij się uczyć, a nie krytykuj.

Odpowiedz