I Mistrzostwa Polski firm aftermarketowych w narciarstwie alpejskim

7 grudnia 2010, 0:00

Valeo wyszło z ciekawą inicjatywą zorganizowania Mistrzostw Firm Aftermarketowych. Pierwsza edycja zawodów dotyczy sportów zimowych: W dniach 10-15 stycznia 2011 roku odbędą się I Mistrzostwa Polski firm aftermarketowych w narciarstwie alpejskim. Miejscem zmagań sportowych będzie stok w Galtuer (Austria).

Aftermarket Cup, czyli oficjalne Mistrzostwa Polski branży aftermarketowej w narciarstwie alpejskim są pierwszym, profesjonalnym projektem sportowym o zasięgu ogólnokrajowym, skierowanym do uczestników polskiego rynku aftermarketowego. Mistrzostwa Polski mają charakter sportowo-rekreacyjny i poza aspektami czysto sportowymi mają na celu integrację i konsolidację uczestników rynku w duchu zdrowej, bezpiecznej i zarazem szlachetnej rywalizacji sportowej.

Specjalnie stworzone na tą okoliczność logo ma promować imprezę wśród klientów i partnerów handlowych. Dodatkowo specjalnie przygotowana strona internetowa (www.aftermarketcup.pl) ma przybliżyć wszystkim zainteresowanym szczegółowe informacje na temat imprezy.

Więcej informacji na www.aftermarketcup .pl

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

II Mistrzostwa Polski firm aftermarketowych za kilka dni
II Mistrzostwa Polski firm aftermarketowych za kilka dni

Druga edycja Mistrzostw Polski firm aftermarketowych odbędzie się w dniach 20-26 marca 2012 roku w Hiszpanii. Formuła zawodów połączy konkurencje szybkościowe narciarstwa alpejskiego oraz prestiżowy turniej golfa. Valeo jako czołowy dostawca części zamiennych kolejny raz wspiera organizację tej prestiżowej imprezy. Drugie Mistrzostwa Polski firm aftermarketowych, czyli Aftermarket Cup jest jedynym tego typu profesjonalnym projektem sportowym […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 9 grudnia 2010, 0:00 0 0

Fajny pomysł, pan marcin będzie mógł w końcu osiągnąć SUKCES haaaaa

Odpowiedz

Anonim, 9 grudnia 2010, 0:00 0 0

Sądząc po tym, kto może startować to będą to mistrzostwa w prezesowaniu, a nie w narciarstwie. Gratuluję firmie Valeo dobrego samopoczucia.My kupujemy produkty, a "wierchuszka" się bawi.

Odpowiedz