Narzędzia do demontażu wtryskiwaczy Jonnesway

, 7 marca 2012, 12:21

Na rynku są już dostępne specjalistyczne bezwładnościowe ściągacze wtryskiwaczy marki Jonnesway między innymi do samochodów Audi, VW z silnikami Diesla 2.0TDI (103kW) oraz benzynowymi FSI. Importerem i dystrybutorem narzędzi Jonnesway jest firma PW Techsam Woch Sp.J.

Urządzanie do demontażu wtryskiwaczy VW 2.0TDIŚciągacze wykonane są z oksydowanej stali węglowej a ich konstrukcja dostosowana jest do pracy bezpośrednio w ograniczonej przestrzeni komory silnika.

Demontaż zapieczonego wtryskiwacza odbywa się za pomocą bezwładnościowego młotka o wadze 1kg. Dodatkowo zestaw do wtryskiwaczy FSI wyposażony jest w adaptery umożliwiające łatwy montaż teflonowych uszczelniaczy oraz specjalny przyrząd ułatwiający instalację nowego wtryskiwacza.

Oznaczenia Jonnesway:

Urządzenie do demontażu wtryskiwaczy VW FSIAI020127 – Audi, VW 2.0 TDI o mocy 103kW
AI020128 – Audi, VW silniki bezynowe FSI
 

 

Dowiedz się więcej

Zestaw do demontażu wtryskiwaczy paliwa Kamasa Tools
Zestaw do demontażu wtryskiwaczy paliwa Kamasa Tools

Zdarza się, że wtryskiwacze paliwa w trakcie demontażu blokują się, co znacznie utrudnia wyciągnięcie ich z gniazd. Prowadzi to najczęściej do uszkodzenia naprawianego elementu. Kamasa Tools proponuje zastosowanie dwuczęściowego zestawu narzędzi do demontażu nawet mocno zakleszczonych wtryskiwaczy. Jeżeli uszczelnienie wtryskiwacza funkcjonuje prawidłowo, po odkręceniu mocowania tego elementu z łatwością można go wyciągnąć z gniazda w […]

Narzędzia niezbędne do napraw silników Common Rail
Narzędzia niezbędne do napraw silników Common Rail

Naprawa i konserwacja nowoczesnych silników Diesla oraz wymiana uszkodzonych elementów takich silników wymaga odpowiednich narzędzi. Facom udostępnia narzędzia, dzięki którym takie jednostki napędowe można łatwo zdiagnozować i naprawić. W ofercie Facom znaleźć można narzędzia do diagnostyki wtryskiwaczy, szybkiego wyciągania zapieczonych wtryskiwaczy, gniazd wtryskiwaczy, a także świec żarowych w silnikach dCi. Przy pomocy narzędzi Facom można […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!