Auto Partner SA po raz drugi laureatem Diamentów Forbesa

, 13 lutego 2020, 4:00

Drugi raz z rzędu spółka Auto Partner SA została wyróżniona Diamentem Forbesa w kategorii firm dużych z przychodem ze sprzedaży powyżej 250 mln zł.

Diamenty Forbesa to zestawienie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce opracowywane przez wywiadownię Bisnode Polska wspólnie z miesięcznikiem „Forbes” na podstawie sprawozdań finansowych złożonych do KRS za okres 2014-2018. Nagrodzone firmy, które wykazały się dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych, dzielone są na trzy kategorie według przychodów ze sprzedaży w ostatnim roku obrachunkowym – na kategorie firm małych, średnich i dużych.

Auto Partner SA w roku 2019 zajął pierwsze miejsce w rankingu w województwie śląskim w kategorii dużych firm, a w tegorocznej edycji uplasował się na miejscu 7., a także zajął 63. pozycję na liście ogólnopolskiej.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Stachu, 15 lutego 2020, 22:13 0 -1

No i fajnie ..

Odpowiedz