Porozumienie TEXA i Federal-Mogul

, 19 stycznia 2012, 14:50

Na mocy umowy zawartej przez TEXA i Federal-Mogul, użytkownicy urządzeń diagnostycznych TEXA zyskali bezpośredni dostęp z oprogramowania diagnostycznego IDC4 do portalu części zamiennych Federal-Mogul.

logo texaW oprogramowaniu IDC4 na PC można aktywować link do katalogu części zamiennych, by szybko zidentyfikować części zamienne w katalogach Federal Mogul i uzyskać dostęp do informacji o ich instalacji. Dzięki temu można zaoszczędzić czas, wykorzystywany dotąd na przeszukiwanie katalogów i stron internetowych. Rozwiązanie pozwoli też na ograniczenie ilości zwrotów.

Urządzenie podłączone do Internetu będzie mogło pobierać aktualizacje w czasie rzeczywistym, dostarczając użytkownikom najnowsze informacje na temat nowych modeli pojazdów i odpowiadających im części zamiennych.

– „Jesteśmy dumni, z nawiązania współpracy z prestiżową i historyczną marką branży motoryzacyjnej” – powiedział Elvis Colla, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży TEXA.

– „To długoterminowe porozumienie z firmą TEXA wzmacnia dodatkowo pozycję Federal-Mogul jako wiodącego partnera i dostawcy części do sieci dystrybucyjnych i warsztatów” – dodał Olivier Legrand, Dyrektor ds. Marketingu i Rozwoju Federal-Mogul rynków EMEA i Ameryki Południowej.

Dowiedz się więcej

Auto Partner S.A oferuje testery Delphi na specjalnych warunkach
Auto Partner S.A oferuje testery Delphi na specjalnych warunkach

Od połowy stycznia 2012r w całej sieci sprzedaży AP S.A. trwa promocja testerów diagnostycznych Delphi. Do każdego urządzenia DS150 (moduł z łącznością bezprzewodową) zakupionego wraz z licencją Max (samochody osobowe i dostawcze), klient za jedyne 5 zł netto otrzyma 10” netbooka marki Acer z zainstalowanym i uruchomionym najnowszym oprogramowaniem diagnostycznym Delphi. Dzięki temu mechanik otrzymuje […]

Ciągła aktualizacja TEXA
Ciągła aktualizacja TEXA

TEXA wydała właśnie wersję 44.0.1 oprogramowania IDC4 CAR, która jako pierwsza zawiera nową funkcję “Ciągłej Aktualizacji”. Zarezerwowana jest dla użytkowników posiadających abonament na aktualizacje TEXPACK, a warunkiem skorzystania z niej jest połączenie z Internetem Dzięki nowej funkcji Texa znajduje się jeszcze bliżej swoich klientów, ponieważ nowe wersje oprogramowania IDC4 i IDC4 Pocket do samochodów osobowych […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!