AP EXPERT 2019 – czwarty skuter wręczony

, 25 czerwca 2019, 14:41

W swojej promocji AP EXPERT firma Auto Partner nagradza mechaników skuterami. Są to zwycięzcy konkursów wiedzy. Z początkiem września, podczas Wielkiego Finału AP EXPERT, wybrany zostanie Wybitny Wśród Ekspertów. 

Do tego czasu trwają eliminacje i testy on-line na specjalnej dedykowanej platformie internetowej. W czerwcu odbył się już 4. test i tym samym został wręczony już 4. skuter.

Nagrodzonych zostało 10 najlepszych uczestników z najwyższą ilością punktów za rozwiązany test. Nagrodą za pierwsze miejsce był tradycyjnie skuter Barton Falcon 125, który znalazł swojego właściciela w Kamieńcu Ząbkowskim i trafił do warsztatu Auto-Bogus Wiesław Bogus, do Pana Łukasz Bogusa. Pozostałych 9 najlepszych uczestników zostało obdarowanych zestawami chemii MaXgear.

Przed nami już tylko 2 testy, w lipcu i sierpniu, a potem odbędzie się Wielki Finał. 1 lipca można przystąpić do przedostatniego testu, który składa się z 15 pytań, a każda poprawna odpowiedź będzie nagradzana aż 300 punktami. Najlepsi klienci mogą zyskać aż 27 tysięcy punktów w promocji, które mogą zadecydować o awansie do Wielkiego Finału, gdzie do zdobycia jest pula nagród o wartości prawie pół miliona złotych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!