Nowa gama wózków warsztatowych Facom

, 17 maja 2011, 0:00

Facom wprowadza nową gamę wózków warsztatowych JET+, opartą na trzech różnych szerokościach: Jet+3, Jet+4 i Jet+5 wraz z sześcioma kombinacjami szuflad, zapewniającymi od 12 do 45 modułów.

Użytkownicy mają do dyspozycji wózki odpowiadające dokładnie ich potrzebom – mogą zróżnicować ilość narzędzi w szufladzie oraz ilość szuflad w każdym wózku:

– 3 moduły narzędziowe na szufladę w Jet+3
– 4 moduły narzędziowe na szufladę w Jet+4
– 5 modułów narzędziowych na szufladę w Jet+5

Wytrzymałe

Blat roboczy został wykonany ze żłobkowanego, wytłaczanego aluminium (grubość 2 mm) i wzmocniony płytą drewnianą (15 mm). Jego wytrzymałość statyczna dla każdego z wózków to odpowiednio:
– JET+3: 900 kg,
– JET+4: 1000 kg,

– JET+5: 1100 kg.

Uchwyty szuflad, wykonane z anodowanego aluminium, są odpornego na utlenianie. Same szuflady wzmocniono, by uzyskały wysoką trwałość mechaniczną podczas otwierania i zamykania (test 50 000 cykli otwieranie/zamykanie – średnio 10 lat użytkowania). Wytrzymałe są także koła, które dobrze znoszą duże obciążenia, ścieranie i produkty ropopochodne.

Praktyczne

Wózki posiadają dwie dodatkowe krawędzie, które pod dużym obciążeniem chowają się w blacie roboczym, co jest szczególnie praktyczne przy długich przedmiotach. Nie brakuje w nich miejsca na narzędzia: znajdują się w nich otwory na 16 wkrętaków, akcesoria pionowe i imadło. Boczne ścianki mają możliwość mocowania akcesoriów bocznych oraz perforację do zawieszania narzędzi. Akcesoria mogą być również mocowane na plecach wózka.

Nowe miękkie ochraniacze z elastomerów termoplastycznych amortyzują uderzenia na wszystkich czterech narożnikach wózka. Ochraniacze na brzegach szuflad zabezpieczają aluminiowe uchwyty.

Dowiedz się więcej

Dwa nowe narzędzia ułatwiające naprawę
Dwa nowe narzędzia ułatwiające naprawę

Marka Facom wprowadziła na rynek gamę wysokiej jakości kluczy nasadowych oraz specjalną nasadkę umożliwiającą łatwy i bezpieczny demontaż pokrywki filtra z tworzywa sztucznego. Zestaw kluczy nasadowych do filtrów oleju pasujące do nowych korków Obecnie ponad połowa producentów samochodów wyposaża część swoich pojazdów w filtry oleju z korkami z tworzywa sztucznego bez sześciokątnego gniazda pod klucz. […]

Solidny wózek Kamasa Tools
Solidny wózek Kamasa Tools

W ofercie Kamasa Tools znalazł się profesjonalny wózek narzędziowy K 6472, charakteryzujący się wszystkimi cechami, które powinny wyróżniać takie narzędzie: funkcjonalnością, trwałością i komfortem użytkowania. Wózek K 6472 jest solidny – jego maksymalna nośność to 550 kg – i mobilny, dzięki dużym kółkom z hamulcami. Siedem szuflad w różnych rozmiarach, o nośności kilkudziesięciu kilogramów, wysuwa […]

Dwuczęściowa szafka narzędziowa Topex
Dwuczęściowa szafka narzędziowa Topex

By nie mieć problemów z bałaganem w warsztacie, który utrudnia szybką i wygodną pracę, należy mieć odpowiednie meble warsztatowe. Zachowanie porządku ułatwić może nowa szafka narzędziowa Topex 79R500. Nowa szafka składa się z dwóch części, które mogą funkcjonować zarówno jako jeden mebel, jak i oddzielnie. Górna, mniejsza szafka ma wymiary 60x26x34 cm. Dzięki wygodnym uchwytom […]

Nowa seria wózków warsztatowych Facom – Chrono+
Nowa seria wózków warsztatowych Facom – Chrono+

Facom proponuje klientom nową linię wózków warsztatowych. Chrono+ to druga, po wprowadzonej w zeszłym roku Jet+, seria oferująca kilka innowacyjnych rozwiązań. Szafki Chrono+ od Facom Blat szafki Chrono+ został wykonany z polipropylenu odpornego na uderzenia i węglowodory, co zapewnia mu wytrzymałość. Projekt stworzono, pamiętając o praktycznych zastosowaniach produktu – został wyposażony w brzegi zapobiegające spadaniu […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!