Facom wprowadza nowe strony internetowe

2 października 2014, 16:21

Facom odświeża swoje strony internetowe. Globalna strona korporacyjna, www.facom.com, oraz 15 stron dedykowanych dla konkretnych krajów. Nowa strona podkreśla strategię marki i jej motto: “Przyszłość jest Teraz”.

Nowe strony marki obfitują w treści multimedialne (filmy, prezentacje produktów, zdjęcia itp.) i są w pełni responsywne. Zostały opracowane w celu umożliwienia łatwiejszego dotykowego korzystania ze strony przy użyciu telefonów i smartfonów, dzięki czemu można je łatwo przeglądać na wszystkich urządzeniach.

Nowe strony są bardziej ergonomiczne, oferują optymalną formę użytkowania, która ułatwia odczytywanie danych i nawigowanie. Umożliwiają również dostęp do social media.

Polska wersja nowej strony powinna być dostępna w najbliższym czasie.

– „Nasze strony internetowe korzystają z najnowszych technologii i stanowią podstawę nowej strategii cyfrowej naszej marki. W czasach, gdy cyfryzacja wywiera coraz większy wpływ na działalność biznesową i na całe społeczeństwo, opracowaliśmy platformę oferującą bogate treści multimedialne, dzięki którym wszyscy zainteresowani mogą uzyskać wszelkie informacje o tym, co robimy.” – powiedział Guilhaume Bonafé, Dyrektor Marketingu Industrial & Automotive Repair w firmie Stanley Black & Decker.
 

Dowiedz się więcej

Narzędzia Roebuck Uniwrench z wyróżnieniem Produkt Roku 2014 Business Excellence Awards w Wielkiej Brytanii
Narzędzia Roebuck Uniwrench z wyróżnieniem Produkt Roku 2014 Business Excellence Awards w Wielkiej Brytanii

Narzędzia Roebuck Uniwrench zostały wyróżnione jako Produkt Roku 2014 na rozdaniu międzynarodowych nagród Business Excellence Awards w Wielkiej Brytanii. Opatentowane klucze Uniwrench już wcześniej zdobyły nagrodę Produktu Roku 2014 w Czechach w kategorii narzędzi. Międzynarodowe nagrody Business Excellence „wskazują i wyróżniają najbardziej szanowane przedsiębiorstwa, nagradzając wybitne sukcesy, innowacje i etykę we wszystkich społecznościach biznesowych świata”. […]

Nowe narzędzie diagnostyczne dla mechaników od Facom
Nowe narzędzie diagnostyczne dla mechaników od Facom

Nowy autotester DX.V12 od FACOM wyświetla tylko najważniejsze informacje, jest prosty w użyciu i pozwala jednoznacznie odczytać wynik pomiaru. Przeprowadzenie testu ciągłości obwodu elektrycznego samochodu zajmie z nim tylko 5 min. Standardowe multimetry i woltomierze, mimo że są potrzebne w warsztacie, to często nie są przystosowane do napięć występujących w samochodach. Ich używanie może spowodować […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!