Nowe referencje haków holowniczych Steinhof 

, 20 grudnia 2018, 6:00

Steinhof nieustannie modyfikuje i rozszerza asortyment. Polski producent wprowadził w 2018 blisko 120 nowych referencji haków holowniczych do samochodów takich jak: Alfa Romeo Stelvio, Skoda Karoq czy Land Rover Discovery Sport. Odświeżono także ofertę akcesoriów.

– Staramy się przewidywać oczekiwania rynku oraz reagujemy na jego bieżące potrzeby. W 2018 roku asortyment haków holowniczych rozszerzył się o kolejne 120 pozycji. Ważną częścią strategii wprowadzania nowych referencji jest informacja zwrotna od naszych klientów. Słuchamy ich opinii i wprowadzamy produkty, co do których istnieje największe zapotrzebowanie – powiedziała Monika Majchrowicz, dyrektor ds. rozwoju w firmie Steinhof.

Nowe referencje haków holowniczych obejmują samochody takie, jak: Alfa Romeo Stelvio, Skoda Karoq, Jeep Compass, Land Rover Discovery Sport czy Ssangyong Rexton. W ofercie znajdują się zarówno haki z kulą odkręcaną, jak też wypinane automatycznie.

– W 2018 roku zainwestowaliśmy m.in. w unowocześnienie linii produkcyjnej, zmieniliśmy także siedzibę. Zwiększyliśmy wydajność, przy zachowaniu najwyższej jakości produktów, z jakiej znany jest Steinhof. W tej chwili nasza oferta haków holowniczych obejmuje ponad 1400 referencji, co zapewnia pokrycie niemal całego parku samochodowego w Polsce – podsumowała Monika Majchrowicz.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

dr Mateusz Laska, 4 stycznia 2019, 20:04 1 0

Bardzo dobry produkt. Polecam!

Odpowiedz