Prosta wymiana amortyzatorów – nowy ściągacz do sprężyn Kamasa Tools

, 2 marca 2011, 0:00

Kamasa Tools opracowała nowy zestaw narzędzi K 470 do demontażu praktycznie wszystkich sprężyn kolumn McPherson, który można stosować wraz z elektrycznymi i pneumatycznymi kluczami udarowymi.


W skład kompletu wchodzą trzy pary chwytaków do sprężyn śrubowych o wielkości 110, 150 i 195 mm i maksymalnym skoku 300 mm oraz specjalna przejściówka do sprężyn stożkowych. Chwytaki posiadają powiększone krawędzie, aby pewniej obejmowały powierzchnię sprężyny, do której są mocowane. Gwintowane elementy narzędzia są wykonane z wyjątkowo wytrzymałego gatunku stali, dzięki czemu wytrzymują pracę pod obciążeniem sięgającym 3,8 tony i drganiami wywołanymi przez elektryczne czy pneumatyczne klucze udarowe.

Całość zestawu umieszczono w odpornej na uszkodzenia walizce, która pozwala na utrzymanie poszczególnych elementów w odpowiednim porządku oraz ułatwia ich transport.

Narzędzia szwedzkiego producenta wytwarzane zgodnie z międzynarodowymi normami posiadają dożywotnią gwarancję.

cena: ok. 1820 zł

Dowiedz się więcej

Amortyzatory Sachs – kłaniamy się ceną
Amortyzatory Sachs – kłaniamy się ceną

Firma Inter Cars przygotowała akcję promocyjną na zakupy amortyzatorów marki Sachs. W dniach od 11 lipca do 10 września 2011 r. za każde zakupione 4 szt. amortyzatorów klient otrzymuje bon zakupowy o wartości 50 zł. Do 12 listopada 2011 trwa wyścig o jeden z czterech samochodów Peugeot 107. Zasady promocji: Klienci rywalizują w dwóch kategoriach: […]

Komentarze

Brak komentarzy!