AS-PL szkoli się w D&V Electronics

, 25 października 2018, 14:43

Reprezentanci AS-PL wzięli udział w szkoleniu dotyczącym obsługi maszyn testujących rozruszniki oraz alternatory, znajdujące się w ofercie firmy.

Szkolenie odbyło się w siedzibie głównej producenta maszyn testujących dla branży motoryzacyjnej firmy D&V Electronics Ltd. w Woodbridge w Kanadzie. Wizyta dotyczyła uzyskania certyfikatu z kalibracji maszyn, jakie AS-PL posiada w wyposażeniu Zakładu Produkcyjnego. Uczestnicy przez kilka dni przyglądali się pracy testerów oraz sami ćwiczyli użytkowanie maszyn.

Uczestnicy bardzo pozytywnie oceniają szkolenie oraz samą wizytę w centrali D&V Electronics. Doceniają profesjonalne podejście pracowników i wnikliwą analizę każdego postawionego pytania oraz dużą ilość czasu poświęconą reprezentantom AS-PL.

– Szkolenie, które odbyło się w Centrali firmy D&V Electronics w Kanadzie wniosło dużo świeżej wiedzy z zakresu testowania produktów oferowanych przez AS-PL. Mieliśmy także możliwość zapoznania się z maszynami do testowania nowych typów alternatorów, które w przyszłości pojawią się w ofercie – mówi Michał Czarzasty, Dyrektor ds. Produkcji w AS-PL Sp. z o.o.. Mam nadzieję, że uzyskane kwalifikacje pozwolą na dalszy i szerszy rozwój produkcji – uzupełnia Michał Czarzasty.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!