Wiosenna Eksplozja Mocy od HELLA

6 lutego 2024, 23:59

Od 1 marca do 31 maja, firma Hella, renomowany producent elektryki i elektroniki samochodowej, uruchamia ekscytującą promocję, oferując niezwykłe nagrody dla uczestników.

W ramach tej szczególnej akcji, uczestnicy mają szansę wygrać atrakcyjne nagrody: praktyczne, ciepłe i oddychające polary firmy COLUMBIA, model FAST TREK II FULL ZIP FLEECE, prostowniki do akumulatorów Hella-Gutmann BPC50 z funkcją zasilania (pozwala na „flashowanie” sterowników bez ich uszkodzenia) oraz innowacyjne urządzenia diagnostyczne Hella-Gutmann mmOne z tabletem Samsung Galaxy Tab A9 i praktyczną walizką do przechowywania. To wyjątkowe nagrody, które z pewnością przyciągną uwagę profesjonalistów w branży motoryzacyjnej.

Promocja to nie tylko atrakcyjne nagrody. Dzięki promocji pojawia się szansa na poznanie szerokiego zakresu produktów i technologii Hella, które są lub mogą być niezbędne dla warsztatów samochodowych i odbiorców hurtowych części samochodowych, w celu zapewnienia satysfakcji ich klientom.

Wśród produktów objętych promocją znajdują się produkty z zakresu elektryki i elektroniki samochodowej, czyli: wszelkiego rodzaju czujniki, elektronika oświetleniowa, pomocnicze produkty uniwersalne, pompy, przekaźniki i moduły sterujące, przełączniki dedykowane i uniwersalne, rozruszniki i alternatory, siłowniki (w tym nastawniki turbin), sygnały dźwiękowe, układ oczyszczania szyb i reflektorów, układ zapłonowy, układy wspomagania kierowcy (radary), złącza elektryczne i instalacyjne oraz żarówki.

Hella, jako organizator, zdecydowała się również włączyć do promocji wycieraczki szyb, pomimo iż nie są to produkty elektryczne.

Akcja ta jest swoistym uhonorowaniem lojalności i wsparcia, jakie firma Hella otrzymuje na co dzień od swoich klientów i użytkowników sowich produktów.

Aby wziąć udział w promocji, wystarczy dokonać skumulowanych zakupów produktów Hella o określonej wartość w czasie trwania promocji. Więcej informacji na temat warunków i zasad promocji można znaleźć kontaktując się z jednym dystrybutorów produktów Hella lub poprzez kontakt z przedstawicielem firmy.

Hella to światowy lider i producent rozwiązań dla branży motoryzacyjnej. Ich oferta obejmuje zaawansowane systemy oświetlenia, układy bezpieczeństwa oraz rozwiązania z zakresu szeroko pojmowanej elektryki i elektroniki pokładowej. Hella znana jest ze swojej innowacyjności oraz wysokiej jakości produktów, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i efektywności. Wśród ich najnowszych produktów znajdują się inteligentne systemy wspomagania kierowcy, które integrują najnowocześniejsze technologie czujników, radarów oraz sztucznej inteligencji. Dzięki stale rozwijanej gamie produktów, Hella odgrywa istotną rolę w przyszłości motoryzacji, w tym rynku wtórnego, przyczyniając się do poprawy komfortu, bezpieczeństwa i efektywności na drogach.

Artykuł sponsorowany HELLA

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!