Azjatyckie produkty w ofercie Inter Cars

, 7 grudnia 2010, 0:00

W ofercie Inter Cars SA znajdują się produkty azjatyckich dostawców, cechujące się wysoką jakością i trwałością. Należą do nich m.in. NDC CO., LTD, NSK LTD. i JAPAN ENGINE VALVE MFG. CO., LTD. Prezentujemy informacje o tych firmach.

NDC CO., LTD.
jest japońską firmą zajmującą się produkcją części silnikowych do samochodów azjatyckich. Firma została założona w 1962 roku i posiada swoje fabryki przede wszystkim w Japonii, a także w USA i Korei Południowej. NDC zajmuje się głównie produkcją panewek wału korbowego i panewek korbowodowych. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów oraz wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, panewki NDC gwarantują długotrwałą żywotność silnika.

W ofercie Inter Cars SA znajdują się 483 referencje do samochodów japońskich. Można je znaleźć pod indeksami:
O5…. – panewki wału korbowego
O6…. – panewki korbowodowe

Przykładowe indeksy: O52004.000, O64004.000

NSK LTD.

została założona w 1916 roku w Tokio i jako pierwsza wyprodukowała japońskie łożyska kulowe. Od tamtego czasu jest wiodącym producentem łożysk samochodowych w Japonii. Obecnie NSK oferuje pełną gamę łożysk. Firma posiada największy udział w rynku łożysk w Japonii i jest jednym z największych dostawców łożysk na całym świecie. NSK rozpoczęła swoją ekspansję światową we wczesnych latach sześćdziesiątych, zakładając swoje pierwsze biuro sprzedaży w Ann Arbor, Michigan, USA. Obecnie sieć sprzedaży pokrywa swoim zasięgiem 26 krajów całego świata, w Północnej i Łacińskiej Ameryce, Europie, Azji, Oceanii oraz Afryce. Wszystkie produkty NSK, które mają zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym, charakteryzują się najwyższą funkcjonalnością oraz redukcją tarcia, zapewniającego minimalizację utraty mocy.

W ofercie Inter Cars SA znajduje się 37 referencji do samochodów azjatyckich. Oprócz tego łożyska NSK występują w kompletnych zestawach łożysk kół – KANACO. Produkty NSK można znaleźć pod indeksami:

E4…. – napinacze pasków rozrządu
E5…. – rolki prowadzące pasków rozrządu
F4…. – łożyska oporowe sprzęgła

H1…. – łożyska kół przednich
H2…. – łożyska kół tylnych

Przykładowe indeksy: E43023, E57003, F44010, H11038, H22031

JAPAN ENGINE VALVE MFG. CO., LTD

jest renomowanym japońskim producentem części silnikowych. Firma powstała w 1940 roku i od samego początku wyspecjalizowała się w produkcji zaworów dolotowych i wydechowych silnika, pod nazwą DOKURO. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości stopów stali węglowej i tytanu, jej zawory charakteryzują się dużą wytrzymałością na działanie bardzo wysokich temperatur oraz odpornością na korozyjne działanie gazów wytwarzanych podczas spalania paliwa.

W ofercie Inter Cars SA znajdują się 394 referencje do samochodów japońskich.

Można je znaleźć pod indeksami:
O7…. – zawory dolotowe

O8…. – zawory wydechowe
O9…. – prowadnice zaworów

Przykładowe indeksy: O74002, O83030, O95053

Dowiedz się więcej

NSK rozszerza działalność na aftermarkecie
NSK rozszerza działalność na aftermarkecie

Firma NSK rozszerza działalność na niezależnym rynku części zamiennych i akcesoriów do samochodów. Dotychczas spółka angażowała się głównie w obsługę producentów OEM. – „Widzimy możliwości uzyskania korzyści biznesowych na niezależnym rynku części zapasowych do samochodów, gdzie – jak jesteśmy przekonani – firma NSK jest w stanie zapewnić wartość dodaną. Naszym celem jest wpieranie partnerów z […]

Komentarze

Brak komentarzy!