Części USA w Inter Cars S.A.

, 20 października 2010, 0:00

Spółka Inter Cars ciągle zwiększa asortyment części do samochodów amerykańskich. W tej chwili rozwojowi podlegają takie grupy towarowe jak: eksploatacja, zawieszenie, hamulce, elektryka, części silnikowe, układ napędowy, układ chłodzenia, oświetlenie a także akcesoria.

Do gamy produktów już posiadanych dołączają nowi dostawcy. Przybywa więc producentów, przykładowo: amerykański WIX Filters w grupie filtrów, MOOG w elementach zawieszenia (producent, którego jakość sprawdzały wyścigi NASCAR przez ponad 40 lat) a także THERMOTEC w grupie układu chłodzenia czy wreszcie Bosch, Denso, Lauber w elementach osprzętu elektrycznego.

W poszczególnych grupach towarowych widać ciągły wzrost sprzedaży. Dla przybliżenia różnorodności tematów opracowano katalog poglądowy produktów dla aut amerykańskich, który przedstawiamy w załączniku.

Częściami do samochodów amerykańskich zajmują się:
Piotr Suski Specjalista ds.Rozwoju Produktu – Części do Samochodów Amerykańskich 
Przemysław Kraska, Szef Produktu – Części do Samochodów Amerykańskich
 

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 20 października 2010, 0:00 0 0

IC zaczyna sprowadzać części do wozów jakimi sami się poruszają :)

Odpowiedz

Anonim, 21 października 2010, 0:00 0 0

nie no bez przesady, fajny pomysł. jest zapotrzebowanie na rynku to poszerzają asortyment... jednak i tak większość właścicieli prawdziwych amerykańców musi sprowadzać części ze stanów... zwłaszcza jakieś tuningowe elementy

Odpowiedz

Anonim, 21 października 2010, 0:00 0 0

aha - tylko jedna rzecz mnie rozbawiła... w ulotce PDF załączonej do artykułu jest wymieniony Ford Probe - pytam się jaki to amerykański samochód :))

Odpowiedz

Anonim, 21 października 2010, 0:00 0 0

z tego co wiem Probe był składany w USA

Odpowiedz

Anonim, 21 października 2010, 0:00 0 0

Jacek pewnie masz rację :)) przy okazji, jak myslicie, czy IC robi duży obrót na częsciach do amerykańców? co mnie trochę zdziwiło, jak wpisuje się w google "części do samochodów amerykańskich" to wyskakuje multum sklepów ale IC tam nie ma... coś się panowie z IC nie starają

Odpowiedz

Anonim, 22 października 2010, 0:00 0 0

Taki używany Mustang z USA nie jest strasznie drogi. Wiele marzeń jest w taki sposób realizowany, a naprawiać później trzeba. Rynek części chętnie rzywita nowego dystrybutora.
IC jest nowe w tych częściach to jeszcze się nie wybili.

Odpowiedz

Anonim, 26 stycznia 2014, 15:26 0 0

jedyna hurtownia ktora ma dostęp do samochodów amerykańskich. Widze że z miesiąca na miesiąć mają więcej części. Są jeszcze braki i musze wspomagac sie allegro ale idzie w dobrą stronę ! lubie u nich kupować bo towar jest następnego dnia rano dowieziony za 0 zł. w necie place za przesyłkę i przychodzi najczęsciej po kilku dniach. Polecam wszystkim ( ostatnio kupiłem wahacze do jeepa taniej niż w sklepach internetowych)
Paweł

Odpowiedz