Ciężarówka Valeo i szkolenia w Auto Partner

, 16 marca 2018, 8:59

W dniach 15-16 marca, na terenie centrum logistyczno-dystrybucyjnego Auto Partner SA stacjonuje specjalna szkoleniowa ciężarówka Valeo. Jest to mobilny, rozkładany pawilon, który zbudowany jest na wzór pawilonów wykorzystywanych w zawodach Formuły 1.

 

W ciężarówce Valeo prezentowana jest większość osiągnięć technicznych oraz nowości produktowe marki Valeo. Dla odwiedzających ekspozycję Valeo On Tour dostawca przygotował ciekawe szkolenia.

Na serię szkoleń zostali zaproszeni uczniowie czwartych klas Technikum Samochodowego w Mysłowicach wraz z nauczycielami. W pierwszej kolejności uczniowie zasiedli na sali konferencyjnej w siedzibie Auto Partner. Dział Szkoleń AP przygotował prezentację z zakresu historii i działalności firmy. Gościem był Dyrektor Sprzedaży Auto Partner S.A. – Członek Zarządu – Piotr Janta. Po blokach szkoleniowych i prezentacyjnych uczestnicy mieli okazję zwiedzić magazyn centrum logistyczno-dystrybucyjnego w Bieruniu i zapoznać się z zasadami jego funkcjonowania. Po zwiedzeniu magazynu, uczniowie przeszli do ciężarówki Valeo, gdzie zapoznali się z ofertą producenta. Ponadto wzięli udział w krótkich prelekcjach z zakresu wspomagania kierowania pojazdem oraz układów przeniesienia napędu.

W drugim dniu przewidziano 3-modułowe szkolenia dla mechaników samochodowych z zakresu budowy oraz zasad działania części Valeo. Przedstawione zostaną również nowości produktowe oraz zalecenia montażowe. Mechanicy otrzymają stosowny certyfikat uczestnictwa, a wszystkie te szkolenia są dla klientów bezpłatne.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Kamil123, 16 marca 2018, 10:40 4 -1

Robi wrażenie, a ta fura co stoi też jest z Valeo??? to chyba Lotus Seven!?

Odpowiedz

blacha, 16 marca 2018, 13:14 1 -4

kiedyś profile u mnie taką byli ze szkoleniami
kiedy ktoś pokaze coś nowego?

Odpowiedz

WWwa, 16 marca 2018, 13:26 3 -1

A co nowego byś chciał? Łódź podwodną?

Odpowiedz

Walduś, 20 marca 2018, 9:35 1 0

hmmm łodź podwodna... powiem szczerze - jestem za! Łódź podwodna... fajnie brzmi, marketingowo mega...

Odpowiedz

dexron, 17 marca 2018, 10:55 2 -1

To było kilkanaście lat temu... Trochę się od tego czasu pozmieniało.

Odpowiedz