Tańsze podnośniki w S-A-M

, 21 października 2008, 0:00

Firma S-A-M Sp. z o.o. – informuje o specjalnej promocji cenowej na 2 modele podnośników marki Ravaglioli. Promocja trwa do końca października lub do wyczerpania zapasów.

Podnośnik dwukolumnowy synchroniczny Ravaglioli KPX 337W teraz dostępny jest w cenie 9 500 PLN netto. Cena podnośnika zawiera koszty transportu i montażu z potwierdzeniem wymaganym przez UDT.

Podnośniki dwukolumnowe synchroniczne firmy Ravaglioli wyposażone sąw dwa silniki elektryczne (na każdej kolumnie jeden), a synchronizacja elektro-mechaniczna (model KPX337W) zapewnia równomierną pracę bez stosowania skomplikowanych systemów elektronicznych. Rozwiązanie to umożliwiło usunięcie dolnej ramy występującej w podnośnikach łańcuchowych lub z wałem Cardana. Dzięki temu samochody, w szczególności nisko zawieszone, sportowe, itp. nie muszą pokonywać poprzecznej przeszkody jaką stanowiła rama dolna. Podnośniki tego typu są idealne do zainstalowania na kanale a także w serwisach, gdzie mycie posadzki odbywa się strumieniem wody pod wysokim ciśnieniem. Smarowanie nakrętek wózków nośnych odbywa się automatycznie. Zestaw trudno ścieralnych ślizgaczy zapewnia maksymalną stabilizację nawet w ekstremalnych warunkach.

Podstawowe parametry techniczne :
Nośność – 3200 kg
Sposób zabudowy – na podłożu
Szerokość między kolumnami – 2500 mm
Min. położenie ramion – 95/135 mm

Max. wysokość podnoszenia – 2020 mm

Podnośnik dwukolumnowy elektro-hydrauliczny Ravaglioli KPH 363 B2L – 8 500 PLN netto. Cena podnośnika również zawiera koszty transportu i montażu z potwierdzeniem wymaganym przez UDT.

Od urządzeń konkurencyjnych odróżnia się konstrukcją –napęd jest przenoszony z jednej kolumny na drugą za pomocą liny zabezpieczonej pokrywą o bardzo niskiej wysokości (35 mm). Dzięki temu dźwignik można traktować jako podnośnik o wolnym przejeździe.

Taka konstrukcja układu przeniesienia napędu gwarantuje niską awaryjność i znaczną trwałość mechanizmu. Dodatkowo, w czasie opuszczania pojazdu urządzenie nie pobiera prądu, co ma wpływ na niskie koszty eksploatacji podnośnika. Powyższe rozwiązania technologiczne wpływają na podniesienie kultury pracy podnośników Ravaglioli oraz gwarantują bezawaryjną pracę w trudnych warunkach. Podnośnik łączy w sobie nowoczesną technologię, prostotę i solidność wykonania oraz zapewnia w najwyższym stopniu bezpieczeństwo pracy.

Podstawowe parametry techniczne :
Nośność – 3200 kg
Sposób zabudowy – na podłożu
Szerokość między kolumnami – 2500 mm

Min. położenie ramion – 95/135 mm
Max. wysokość podnoszenia – 2000 mm
Wymagana wysokość warsztatu – 4,05 m

Ceny są aktualne jeżeli kurs EUR wg kursu sprzedaży w BRE BANK nie wzrośnie powyżej 3,60 PLN.

Warunki zabudowy podnośników należy ustalić z działem technicznym firmy S-A-M. Pełna oferta produktów dostępna na stronie internetowej firmy. Szczegółowe informacje można również uzyskać pod numerem telefonu: (32) 414 92 32.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!