Adapter do podnoszenia elektryków w ofercie firmy Sosnowski

13 kwietnia 2023, 13:40

Push Adapter montowany jest na końcach ramion podnośników Herrmann. Po zamontowaniu adapterów Push Adapter, pojazd jest całkowicie odizolowany elektrycznie od konstrukcji podnośnika. Po podniesieniu pojazdu z wykorzystaniem adapterów Push Adapter, mechanik zyskuje nieograniczony dostęp do całego podwozia, np. w celu łatwego montażu/demontażu zespołu baterii trakcyjnych.

Adaptery Push Adapter dostępne są z wymiennymi końcówkami/podkładkami izolującymi Top Connector. Podkładki posiadają profil dopasowany do punktów podparcia w pojazdach następujących marek: VW, Volvo, Polestar, Hyundai, Audi, Porshe, Tesla, BMW, Mercedes, Maserati.

Po zainstalowaniu adaptera Push Adapter zyskujemy na końcach ramion podnośnika dodatkowy punkt obrotu o 180°, który ułatwia pozycjonowanie adapterów pod pojazdem.

Adaptery posiadają sprężynowy mechanizm Push dociskający końcówkę/podkładkę izolującą do punktu podparcia pojazdu. Sprężynowy mechanizm przyspiesza decyzję, czy adapter znajduje się dokładnie pod punktem podparcia pojazdu. Nie ma ryzyka, że się ześlizgnie, co przekłada się na wyższą efektywność i ergonomię pracy.

Adaptery Push Adapter dopuszczają obciążenie do 900 kg na adapter.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!