ZF na Automechanice

, 26 sierpnia 2008, 0:00

Już niedługo rozpocznie się 20 edycja targów techniki motoryzacyjnej Automechanika we Frankfurcie. Tegoroczna impreza odbędzie się dniach 16-21 września i będzie m.in. okazją do pierwszej szerokiej prezentacji ZF Services – firmy działającej na rynku wtórnym części zamiennych, powstałej w wyniku fuzji ZF Trading i ZF Sales & Service Organisation.

Na Automechanice grupa ZF zaprezenutuje dwa stoiska.

Na stoisku A91 w hali 3 zostaną zaprezentowane usługi całej Grupy ZF ze szczególnym uwzględnieniem nowo powstałego ZF Services. Oferta stanowiska skierowana jest głównie do odbiorców hurtowych, których przedstawiciele mogą zaznajomić się tutaj z obszerną gamą produktów ZF Services, a także z zaletami marek sygnowanych przez ZF, takich jak Sachs, Lemförder, Boge i ZF Parts.

Oferta stoiska w hali 8 skierowana będzie bezpośrednio do warsztatów. Mechanicy, właściciele warsztatów i przedstawiciele terenowi hurtowni znajdą tutaj konkretne informacje i spotkają osoby gotowe odpowiedzieć na ich pytania. Prezentacja skupiać się będzie na szerokim wachlarzu programów obsługi warsztatów samochodów osobowych i dostawczych, jaki oferuje firma.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!