Auto-Starter zmienia nazwę

, 7 grudnia 2016, 13:42

Firma Auto-Starter Kaszubowska Danuta z początkiem nowego roku zostanie przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Obecnie firma zatrudnia 190 osób i współpracuje z 49 krajami.

– „Spółka pomyślnie i bez żadnych zastrzeżeń przeszła etap badania planu przekształcenia przez biegłego rewidenta wyznaczonego przez Sąd rejestrowy i obecnie oczekujemy na dokonanie wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd rejestrowy. Planowany termin przekształcenia to 2 stycznia 2017 roku." – informuje Adam Zdrojewski – dyrektor finansowy. I dodaje: – „Spółka powstała w wyniku przekształcenia będzie działać pod nazwą AS-PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, przy czym przez rok od daty zarejestrowania spółki będziemy używać dodatkowego oznaczenia „dawniej Auto-Starter – Kaszubowska Danuta”. Powyższa zmiana organizacyjna nie będzie miała jakiegokolwiek negatywnego wpływu na należyte wywiązanie się z zawartych umów i zaciągniętych zobowiązań."

Auto-Starter to firma z całkowicie polskim kapitałem. Rodzinne przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji rozruszników i alternatorów. 

– „Obecnie eksportujemy swoje produkty do 49 krajów świata. Od początku działalności specjalizujemy się w sprzedaży podzespołów elektromechaniki samochodowej. W lutym przyszłego roku będziemy świętować 25. urodziny." – mówi Tomasz Kaszubowski – dyrektor zarządzający.

Auto-Starter zajmuje się również regeneracją.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!