DENCKERMANN na targach Automechanika 2016

, 9 września 2016, 9:06

DENCKERMANN weźmie udział w nadchodzących targach Automechanika we Frankfurcie. Na stoisku będzie można zapoznać się z pełną gamą produktów.

Przedstawiciele firmy będą do dyspozycji wszystkich odwiedzających gości. Podczas targów będzie można dowiedzieć się wszystkiego o ofercie produktowej firmy Denckermann, w tym wielu nowościach w każdej linii produktowej. Zaprezentowane zostaną również po raz pierwszy na targach dwie nowe linie, przeguby oraz rolki napędu dodatkowego.

Stoisko Denckermann będzie oznaczone numerem C82 i zostanie zlokalizowane na hali 4.1. Targi Automechanika odbędą się w dniach 13-17 września 2016.

Dowiedz się więcej

Nowe filtry Denckermann
Nowe filtry Denckermann

W ostatnim miesiącu Denckermann wprowadził do oferty ponad 140 nowych referencji filtrów. Oferta poszerzyła się o filtry oleju, powietrza, paliwa i kabinowe. Pełna lista nowych filtrów poniżej. Wszystkie informację można również znaleźć na stronie internetowej www.denckermann.pl DKM NAZWA ZASTOSOWANIE A141402 FILTR POWIETRZA ALFA 146 94-96 A141733 FILTR POWIETRZA ALFA ROMEO GIULIETTA 1.8TBI, 1.6JTDM 05.10-   M110671 FILTR KABINOWY […]

Branżowa firma odznaczona Gazelą Biznesu
Branżowa firma odznaczona Gazelą Biznesu

Firma Denckermann Sp. z o.o. – producent i dystrybutor wysokiej jakości części samochodowych do aut osobowych, już po raz drugi otrzymała nagrodę Tytuł Gazeli Biznesu, który jest przyznawany najdynamiczniej rozwijającym się małym i średnim przedsiębiorstwom. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Kryteria przyznawania nagród są ściśle określone i obejmują między innymi systematyczny […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!