Kalendarz sportów motorowych BILSTEIN 2015

, 22 grudnia 2014, 15:00

Nowy kalendarz marki BILSTEIN może być odpowiednim prezentem dla fanów sportów motorowych. Dwanaście spektakularnych ujęć składa się na przegląd motorsportowych momentów mijającego 2014 roku i z pewnością zaostrzy apetyt na więcej takich przeżyć w nadchodzącym sezonie 2015.

Perfekcyjnie fotografie pokazują najważniejszych zawodników legendarnego wyścigu dwudziestoczterogodzinnego w Le Mans. Równie nieszablonowe są zdjęcia z długodystansowych wyścigów na Nürburgringu. Całość oddaje unikalną atmosferę panującą na torach wyścigowych na całym świecie.

Jednocześnie przekrój pokazanych modeli samochodów wyścigowych daje dobre pojęcie na temat osiągów i gamy zastosowań amortyzatorów i zawieszeń sportowych firmy BILSTEIN.

Nowa edycja kalendarza BILSTEIN kosztuje 6,89 euro i jest dostępna w sklepie www.bilstein-shop.bd-group.de.

Dowiedz się więcej

Nagroda Bilstein dla najlepszej zawodniczki VW Castrol Cup
Nagroda Bilstein dla najlepszej zawodniczki VW Castrol Cup

Dobiegła końca tegoroczna seria wyścigów VW Castrol Cup. W czasie finałowego wyścigu firma Bilstein przygotowała niespodziankę – nagrodę dla najlepszej zawodniczki całego sezonu. W siedmiu rundach wyścigów rywalizowało 24 zawodników, z których każdy startował zawsze identycznym Volkswagenem Golfem. Auta wyposażone były w silniki 2.0 TSI o mocy 265 KM z systemem Push-to-Pass. Pucharowe samochody wyposażone […]

Samochód zawieszony na niewidzialnym haku
Samochód zawieszony na niewidzialnym haku

W klasycznej konstrukcji samochodu za utrzymanie ciężaru auta odpowiada sprężyna, a za tłumienie nierówności – amortyzator. Jednak BILSTEIN Airmatic to awangarda, bo gdy jeden element odpowiada za obie funkcje i do tego może „w locie” zmieniać swoją charakterystykę, otwierają się zupełnie nowe możliwości. Inżynierowie z BILSTEIN połączyli zalety zawieszenia pneumatycznego oraz amortyzatorów z regulowaną siłą […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!