Katalogi Sogefi na rok 2015 na targach Automechanika

, 18 września 2014, 8:25

Podczas trwających targów Automechanika 2014, Grupa Sogefi zaprezentowała komplet zaktualizowanych katalogów dla wszystkich marek filtrów: Fram, CoopersFiaam, Purflux i Sogefi Pro.

Katalogi Fram, CoopersFiaam i Purflux na rok 2015, zawierające ponad 150 nowych produktów, są sygnałem, że firma Sogefi kładzie duży nacisk na czas, zdając sobie sprawę, że filtry powinny trafić na aftermarket w możliwie krótkim czasie po wprowadzeniu na rynek pojazdu, do którego są przeznaczone.

Marki Sogefi oferują najlepsze w swojej klasie produkty, a jednocześnie dysponują największym pokryciem europejskiego parku pojazdów: od 99%, w przypadku filtrów oleju i paliwa, do 96% w przypadku filtrów powietrza i kabinowych. Pokrycie takiego samego obszaru rynku przy mniejszej o 15% liczbie numerów części (dla filtrów powietrza i oleju) również stanowi korzyść dla klientów, którzy mogą zoptymalizować zapasy.

W tym roku firma Sogefi ponownie zapewniła optymalny zakres pokrycia rynku dla nowych pojazdów, takich jak Audi A1, BMW serii 2 i 4, Citröen C4 Aircross, Fiat 500l, Ford Ecosport i Focus III, Hyundai Santa Fe III, Kia Rio III, Mercedes Benz C i CLA, Opel Adam, Mokka i Zafira III, Peugeot 308 II, Porsche Macan, Renault Captur i Clio IV, Seat Leon III, Volkswagen Polo VI, Volvo V60 i V70 II.

Sogefi dostarcza elementy systemów filtracyjnych na pierwszy montaż do 8 z 10 najpopularniejszych samochodów w Europie w zeszłym roku. Ma to duże znaczenie dla rynku części zamiennych, ponieważ doświadczenie w dziedzinie oryginalnego wyposażenia świadczy o jakości filtrów Sogefi na rynku wtórnym. Nowe, 450 stronicowe katalogi Fram, CoopersFiaam i Purflux zapewniają pokrycie zapotrzebowania ponad 800 nowych modeli a także samochodów produkowanych do 25 lat wstecz. Biorąc pod uwagę liczbę nowych produktów, marki Sogefi wprowadziły ponad 4000 nowych zastosowań w ciągu zaledwie ostatnich dwóch lat. W rezultacie całkowita liczba pojazdów uwzględnionych w katalogu zwiększyła się do ponad 33000, co stanowi wzrost o 15%.

Katalog Sogefi Pro 2015, dedykowany specjalistom z rynku pojazdów ciężarowych, zawiera około 70 nowych referencji przy 390 nowych zastosowaniach, oferując 500 numerów referencyjnych dla wszystkich marek i silników, tym samym pokrywając 93% europejskiego parku samochodowego. Szeroki wachlarz produktów obejmuje filtry oleju, powietrza (wstępne i wtórne), paliwa, kabinowe, przekładniowe, skrzyni biegów i przekładni kierowniczej, osuszacze powietrza, płynu chłodniczego i mocznika. Dane z nowego katalogu Sogefi Pro zostały zawarte w katalogu TecDoc, a wersja drukowana będzie dostępna od października.

Wszystkie katalogi można przeglądać on-line na stronach internetowych poszczególnych marek: www.purflux.com, www.coopersfiaam.com, www.fram-europe.com i www.sogefipro.com. Informacje dotyczące każdej marki są również dostępne w narzędziach TecDoc, MAM, Activant i Atelio. Szczegółowe informacje na temat marek Sogefi i katalogów znajdują się na stronie www.sogefigroup.com.

Dowiedz się więcej

W tych samochodach znajdziesz części Sogefi
W tych samochodach znajdziesz części Sogefi

Części Sogefi są obecnie montowane w ośmiu na dziesięć najlepiej sprzedających się samochodach. Firma podpisała niedawno kontrakt na części do nowej generacji Volkswagena Polo. W naszej galerii prezentujemy najpopularniejsze pojazdy, w których pracują podzespoły Sogefi. Według rankingu najpopularniejszych samochodów firmy IHS, Sogefi niezmiennie pozostaje wysoko cenionym dostawcą części dla europejskiego przemysłu motoryzacyjnego, o czym świadczy […]

Sogefi w programie „Automotive Diamonds”
Sogefi w programie „Automotive Diamonds”

Grupa Sogefi dołączyła do programu lojalnościowego niezależnego rynku części zamiennych – „Automotive Diamonds”. W programie biorą już udział także firmy TRW, Denso oraz Girling, a wkrótce dołączą do nich także Gates i Philips. Współpraca oznacza, że warsztaty stosujące filtry Sogefi: Purflux, CoopersFiaam, Fram i Sogefi Pro, w zamian za zakup mogą uzyskać punkty lub „diamenty”, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!