Obstawiaj wyniki Mundialu w Lidze Mechanika – nagrody dla kilkunastu typujących!

, 13 czerwca 2014, 9:58

Wraz ze startem piłkarskich Mistrzostw Świata w Brazylii, ruszył ciekawy konkurs, przeznaczony dla użytkowników Forum Mechaników. Na specjalnej podstronie można obstawiać wyniki meczów. Dla najlepszych przygotowano atrakcyjne nagrody.

Brazylia 2014 – pokaż, że znasz się na piłce

Przez cały czas trwania piłkarskiego święta w Brazylii, od pierwszych meczów fazy grupowej po finał, użytkownicy Forum Mechaników mogą obstawiać wyniki. Zasady są proste: po wejściu w zakładkę "Liga mechanika" otwiera się okno z najbliższymi meczami, które można obstawiać. Typuje się wynik meczu, punktacja wygląda następująco:

  •     0 Punktów za kompletnie nietrafiony typ
  •     1 Punkt za poprawne wytypowanie zwycięzcy meczu
  •     2 Punkty za poprawnie wytypowanie zwycięzcy meczu oraz różnicę bramkową
  •     4 Punkty za poprawne wytypowanie wyniku meczu

 

Na bieżąco aktualizowane są tabele, wyniki meczów oraz ranking użytkowników, po mistrzostwach dla najlepszych przewidziane są nagrody, przygotowane przez sponsorów. Będą to m.in.: piłki, plecaki, torby i gadżety. Pełną listę nagród oraz sponsorów podamy już wkrótce.

Kliknij, by przejść do obstawiania wyników meczów

Atrakcyjne nagrody od patronów konkursu

Piłkarskie emocje nieobce są także firmom z branży motoryzacyjnej, które zdecydowały się ufundować nagrody w konkursie Forum Mechaników. Zestawy nagród trafią aż do 15 najlepszych typerów! Oczywiście najcenniejsze paczki czekają na ścisłą czołówkę konkursowego rankingu.

Miejsca 1-3 – zestaw kibica od MANN-FILTER (m.in. piłka, pompka, czapka, okulary), plecak od ContiTech, gadżety od Continental, piłka nożna MaXgear od firmy Auto Partner SA

Miejsca 4-6 – zestaw kibica od MANN-FILTER, plecak od ContiTech, kubek MaXgear od Auto Partner SA

Miejsca 7-10 – zestaw kibica od MANN-FILTER, torba od ContiTech, latarka LED MaXgear od Auto Partner SA

Miejsca 11-15 – zestaw gadżetów od firmy Continental

Dowiedz się więcej

Pomagaj i wygrywaj – konkurs na Forum Mechaników
Pomagaj i wygrywaj – konkurs na Forum Mechaników

Użytkownicy Forum Mechaników mają szansę na zdobycie jednej z trzech atrakcyjnych nagród. Lampy warsztatowe Philips trafią do… najbardziej aktywnych i pomocnych mechaników. Od 10 do 20 kwietnia 2014 roku każdy użytkownik Forum będzie "walczył" o jak najwięcej punktów "lubię to". Punkty te można zdobyć pomagając innym użytkownikom w rozwiązywaniu zgłaszanych w postach problemów. Użytkownicy, którzy […]

Komentarze

Brak komentarzy!