Nowy katalog amortyzatorów Sachs do pojazdów osobowych

, 13 maja 2014, 15:51

W nowym katalogu „Sachs – amortyzatory do pojazdów osobowych”, zawierającym łącznie 3392 referencje, uwzględnione zostały też 184 nowe produkty tej marki. Starannie przygotowana publikacja ułatwia wybór właściwych komponentów zawieszenia zgodnie z marką i typem pojazdu.

Nowy katalog ZF Services został wydany z myślą o warsztatach stosujących podczas napraw zawieszenia oryginalne części zamienne marki Sachs. Publikacja posiada 907 stron i jest dostępna w języku angielskim lub niemieckim. Wstęp oraz kluczowe fragmenty zostały też przetłumaczone na kolejne 17 języków, w tym polski.

Struktura oraz forma graficzna katalogu sprawiają, że jest on intuicyjny i łatwy w użyciu. Zaletą są dodatkowe informacje np. o okresie w jakim produkowany był dany model pojazdu i szczegółowych sygnaturach produktu. Najważniejsze informacje zostały wyróżnione, a konkretne części można z łatwością zidentyfikować dzięki załączonym rysunkom.

Katalog dostępny jest w wersji drukowanej (zamówienia poprzez dystrybutorów) oraz jako PDF pod linkiem: www.zf.com/services/catalog. Jego najnowsza wersja dostępna jest również w internetowym katalogu "WebCat".

Dowiedz się więcej

Wymiana opon? Przypomnij o kontroli zawieszenia.
Wymiana opon? Przypomnij o kontroli zawieszenia.

Eksperci ZF Services zachęcają pracowników warsztatów do informowania klientów oraz przeprowadzania pozimowej kontroli zawieszenia przy okazji zmiany ogumienia. Początek wiosny to dla kierowców czas wymiany opon zimowych na letnie. To również odpowiedni moment na sprawdzenie elementów zawieszenia oraz układu kierowniczego, którym nie służy zimowa aura. Nawet łagodna zima wpływa na stan zawieszenia w samochodach osobowych […]

Już ponad 17 tysięcy zgłoszeń do Sachs Race Challenge 2014
Już ponad 17 tysięcy zgłoszeń do Sachs Race Challenge 2014

Minęły dwa miesiące od rozpoczęcia zapisów do akcji Sachs Race Challenge. Przez ten czas ZF Services odnotowała już ponad 17 tysięcy zgłoszeń. Organizatorzy zadecydowali o rozpoczęciu akcji o jeden dzień wcześniej niż pierwotnie planowano. Pierwsze szkolenia rozpoczną się już 21 maja na Torze Rakietowa we Wrocławiu. Dwa dni szkoleń Sachs Race Challenge 2014 we Wrocławiu […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!