III edycja ogólnopolskiego konkursu Denckermann

, 2 kwietnia 2014, 10:29

Denckermann przygotował dla swoich klientów konkurs z nagrodami. Każdy zarejestrowany uczestnik ma szanse na wygraną. Jest to już III edycja ogólnopolskiego konkursu firmy, ale po raz pierwszy w pełni interaktywna i obejmująca wszystkie produkty z oferty.

Konkurs "Każdy wygrywa z Denckermann"

Konkurs prowadzony będzie od 1 maja 2014 do 31 października 2014 r. co oznacza półroczną rywalizację o nagrody.

Zasady dla uczestnika:

  1. Zarejestruj się
  2. Kupuj produkty Denckermann
  3. Sprawdzaj swoją pozycję w rankingu i walcz o nagrody

 

Dodatkowo, Denckermann przygotoał ponad 500 nagród gwarantowanych dla każdego uczestnika, który zarejestruje się w systemie do 31 maja 2014 r. (włącznie) i zrobi w tym czasie obrót min. 700 zł. netto.

Adres strony konkursowej to: http://konkurs.denckermann.pl

Dowiedz się więcej

Nowe referencje Denckermann
Nowe referencje Denckermann

W ofercie firmy Denckermann pojawiły się nowe części. Są to filtry, elementy układu hamulcowego oraz układu zawieszenia. Nowości Denckermann W pierwszym kwartale 2013 roku, gama produktów Denckermann wydłużyła się o bogatą listę referencji przeznaczonych do samochodów osobowych oraz dostawczych. Zobacz pełną listę nowości Denckermann.

Gazela Biznesu dla Denckermanna
Gazela Biznesu dla Denckermanna

Firma Denckermann Sp. z o.o – producent i dystrybutor części do aut osobowych i ciężarowych została nagrodzona tytułem Gazeli Biznesu. Tytuł Gazeli Biznesu jest przyznawany najdynamiczniej rozwijającym się małym i średnim przedsiębiorstwom. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. W tym roku nagrodę wręczono już po raz piętnasty. Kryteria przyznawania nagród są […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!