Filia Auto Partner SA w Tarnowie

, 3 marca 2014, 10:32

Auto Partner SA poinformował o otwarciu nowej filii swojej sieci sprzedaży. Oddział mieści się w Tarnowie, przy ulicy Przemysłowej 8.

Nowy punkt zlokalizowany w Tarnowie rozpoczyna działalność 3 marca 2014 r. Jego zadaniem jest zapewnić klientom dostęp do szerokiego asortymentu części najwyższej jakości, a jednocześnie doradztwo techniczne na najwyższym poziomie.

Nowy oddział mieści się w Tarnowie, przy ulicy Przemysłowej 8. Szczegółowe informacje dot. lokalizacji znajdują się na stronie internetowej dystrybutora, w zakładce "Kontakt".

Na rozpoczęcie działalności filii, dystrybutor przygotował specjalną promocję zakupową. Szczegóły i regulamin promocji można znaleźć na stronie internetowej dystrybutora lub bezpośrednio w filii.

Dowiedz się więcej

Nowa filia Auto Partner SA w Gdyni
Nowa filia Auto Partner SA w Gdyni

Rozpoczęła działalność nowa filia firmy Auto Partner SA. Oddział znajduje się w Gdyni, przy ulicy Morskiej 306. Nowa placówka została otwarta 17 lutego 2014 r. Nowo powstały oddział jest zgodny z wszystkimi standardami firmy. Priorytetem jego działania jest szybka i rzetelna obsługa klienta, który może skorzystać z wsparcia technicznego. Szczegółowe dane kontaktowe filii można znaleźć […]

Nowa filia Auto Partner SA w Radomiu
Nowa filia Auto Partner SA w Radomiu

Nowa filia firmy Auto Partner SA została zlokalizowana w Radomiu, przy ulicy Warszawskiej 35. Nowo powstały oddział Auto Partner SA rozpoczyna swoją działalność od 24 lutego 2014 r. Jest zgodny ze wszystkimi standardami firmy. Priorytetem działania obiektu jest kompleksowa obsługa klienta w zakresie dostępności do asortymentu, jak i doradztwo techniczne świadczone przez wykwalifikowanych fachowców. Szczegóły […]

Nowa filia Auto Partner SA w Piasecznie
Nowa filia Auto Partner SA w Piasecznie

W Piasecznie, przy ulicy Technicznej 2A została uruchomiona nowa filia Auto Partner SA. Nowo powstały oddział został otwarty 14 kwietnia 2014 r. Jest zgodny z wszystkimi standardami firmy. Priorytetem jego działania jest szybka i rzetelna obsługa klienta, który może skorzystać z wsparcia technicznego. Tradycyjnie, Auto Partner SA przygotował specjalną promocję na zakupy w nowej placówce. […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 4 marca 2014, 11:31 0 0

i ceny do spodu wszedzie bez różnicy mechanik , sklep ... aby tylko sprzedać ...

Odpowiedz

Anonim, 25 kwietnia 2014, 21:57 0 0

ceny najlepsze w mieście ,super

Odpowiedz