Boot expandery i uniwersalne osłony przegubów w Auto Partner SA

, 4 lutego 2014, 9:01

W ofercie Auto Partner SA dostępne są pneumatyczne rozpieracze do montażu między innymi uniwersalnych osłon przegubów. Dzięki urządzeniu nie ma konieczności demontażu półosi napędowej. Urządzenie występuje pod indeksem VKN 402.

Produkty SKF w ofercie Auto Partner SA

Osłonę należy dociąć do żądanego wymiaru, po zamontowaniu jej na przegub i po zamontowaniu opaski zaciskowej. Jej wymiary zewnętrze wynoszą: od 57 do 120 mm. W sieci AP SA osłony uniwersalne dostępne są na sztuki (VKJP 01001) lub w kompletach po 12 sztuk (VKJP 01000).

Prezentacja zastosowania boot expandera jest dostępna w serwisie YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=VqZ2kCbU5C8

W ofercie Auto Partner SA stale rozszerzana jest linia SKF – obecnie największego na świecie dostawcy łożysk tocznych, opraw łożyskowych oraz części i przyrządów służących do łożyskowania. Dostęp do oferty SKF umożliwia już prawie 50 oddziałów Auto Partner SA w całej Polsce, a w najbliższej przyszłości kolejne filie.

Dowiedz się więcej

Zestawy stabilizatora Meyle HD w Auto Partner SA
Zestawy stabilizatora Meyle HD w Auto Partner SA

W ofercie Auto Partner SA pojawiły się zestawy stabilizatora Meyle HD do aut grupy VW – Seata Ibizy, Skody Fabii oraz Volkswagena Polo. Zestawy zawierają wszystkie części montażowe. Objęte są czteroletnią gwarancją producenta. Meyle HD w Auto Partner SA W przypadku niektórych modeli samochodów z grupy Volkswagen, wraz z upływem czasu może dojść do pęknięcia […]

Przewód intercooler-turbina do silnika 1.9 TDI w ofercie Auto Partner SA
Przewód intercooler-turbina do silnika 1.9 TDI w ofercie Auto Partner SA

W Auto Partner SA pojawił się przewód intercooler-turbina do popularnego silnika 1.9 TDI, montowanego w samochodach grupy Volkswagen. Przewód znajduje zastosowanie w przypadku silników 1.9TDI 130KM AWX/AVF: Nr.kat.3B0145828G Nr.kat.3B0145828F Nr.kat.3B0145828D   Produkt jest dostępny pod nr: SCE0002. Cena detaliczna netto wynosi 178,50 zł.

Prawie 1200 referencji SKF dostępnych w Auto Partner SA
Prawie 1200 referencji SKF dostępnych w Auto Partner SA

Auto Partner SA stale rozszerza swoją ofertę produktów marki SKF. W sieci dystrybucji firmy dostępnych jest już prawie 1200 referencji tego dostawcy. Linia produktowa SKF jest na bieżąco rozbudowywana. Jakość produktów SKF oraz znacznie poszerzona dostępność we wszystkich oddziałach dystrybutora w Polsce wpływają na ciągły wzrost zainteresowania klientów asortymentem szwedzkiego dostawcy. Produkty SKF to m.in. […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 5 lutego 2014, 19:41 0 0

Cene da sie przezyc, szybko sie zwroci. Ale co z plastikowymi oslonami? Mozna je zamienic na gumowe? A druga sprawa ze handlowcy nie wiedza nic o tym

Odpowiedz

Anonim, 12 lutego 2014, 14:59 0 0

AutoPartner współpracowałem ale miałem już dość nieścisłości i ich własnych zasad BEZNADZIEJA;;;;

Odpowiedz