CAIRO-soft wdraża system ERP FALCON5 w firmie Auto-Starter

, 19 grudnia 2013, 14:52

Firma CAIRO-soft uruchomiła system ERP FALCON5 wraz z modułem WMS u kolejnego klienta. Jest nim przedsiębiorstwo Auto-Starter z Gdańska – jeden z liderów w produkcji alternatorów, rozruszników oraz ich elementów.

FALCON 5 od CAIRO-soft

W ramach wdrożenia uruchomiono system ERP FALCON5 wraz z modułem WMS, dzięki czemu możliwe jest kontrolowanie procesu realizacji zamówień od momentu jego zgłoszenia, aż po przekazanie przesyłki firmie spedycyjnej.

Moduł WMS został również z powodzeniem wdrożony w firmie Auto Partner Sp. z o.o. z Gdańska. Pozwoliło to poprawić kontrolę nad wszystkimi procesami, związanymi z magazynowaniem towaru. Program ma za zadanie wpływać pozytywnie na wydajność pracowników magazynowych, a także zminimalizować ilość błędów.

Dowiedz się więcej

CAIRO-soft zwiększa funkcjonalność systemu FALCON
CAIRO-soft zwiększa funkcjonalność systemu FALCON

Wraz z początkiem września CAIRO-soft udostępniło swoim użytkownikom możliwość zintegrowania systemu FALCON 5 z producentami części motoryzacyjnych za pośrednictwem platformy TECCOM. FALCON 5 od CAIRO-soft Dzięki takiej opcji możliwe jest zautomatyzowanie procesu zamawiania towaru i wczytywania dokumentów zakupu, co pozwala na znaczne oszczędności czasu. Ułatwia też dotarcie do informacji o dostępności towaru w trybie online. […]

Aktualizacja oprogramowania HELLA Gutmann
Aktualizacja oprogramowania HELLA Gutmann

Oprogramowanie do testerów HELLA Gutmann jest dostępne w języku polskim w nowej wersji – 44. Zawiera ona rozszerzoną o nowe modele samochodów bazę diagnostyczną oraz dodane nowe funkcje w pojazdach już istniejących. Najważniejsze zmiany: Identyfikacja VIN Skrócony czas identyfikacji numeru VIN Automatyczne zapisywanie numeru VIN w module Car History Funkcja wprowadzania numeru VIN w pojazdach […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!