Auto Partner S.A. zostaje partnerem handlowym Dragon Winch

, 18 lipca 2013, 7:54

Oferta Auto Partner S.A. poszerzyła się o produkty kolejnego dostawcy – firmy Dragon Winch.

Dragon Winch w Auto Partner S.A.

Marka kojarzona jest głównie ze sportami off-road, cały asortyment jest jednak znacznie szerszy i obejmuje:  wyciągarki, maszty i wózki warsztatowe, agregaty prądotwórcze, wyciągarki samochodowe oraz przenośne wraz z akcesoriami, kompresory, a także podnośniki  pneumatyczne. Produkty Dragon Winch wyróżniają się innowacyjnymi rozwiązaniami oraz jakością.

Dragon Winch posiada największą na rynku ofertę wyciągarek. Są one najbardziej zaawansowanymi technologicznie maszynami tego typu na rynku. Wyciągarki poddawane są nieustannym testom, a ich wyniki potwierdzają trwałość i niezawodność materiałów z których są wykonane. Na wszystkie produkty producent udziela 5 lat gwarancji.

Szczegóły oferty dostępne w oddziałach Auto Partner S.A. oraz u przedstawicieli handlowych.

Dowiedz się więcej

Auto Partner SA poszerza ofertę o produkty marki Boll
Auto Partner SA poszerza ofertę o produkty marki Boll

Auto Partner S.A. poszerzył ofertę produktów chemii specjalistycznej o wyroby marki Boll. Boll w Auto Partner S.A. Na początek współpracy dystrybutor wprowadził do oferty pełna gamę klejów i akcesoriów do wymiany szyb. W najbliższych tygodniach oferta marki Boll w Auto Partner S.A. rozszerzy się o  : Środki konserwujące (ochrona karoserii, konserwacji podwozia, konserwacji profili zamkniętych) […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 20 lipca 2013, 12:23 0 0

dobry sprzęt, polecam

Odpowiedz

Anonim, 22 lipca 2013, 10:30 0 0

Pozdrowienia dla Pana Radka z Dragon'a. :)

Odpowiedz