Nowa internetowa platforma Auto Partner SA

, 7 sierpnia 2013, 10:38

Auto Partner S.A. uruchomił właśnie nową platformę internetową, na której prezentowane będą wszystkie obowiązujące u dystrybutora akcje promocyjne i oferty specjalne.

Oferty Auto Partner SA w jednym miejscu

Po zarejestrowaniu się na stronie www.promocje.auto-partner.pl, używając jednego loginu klienci uzyskują dostęp do informacji o wszystkich bieżących promocjach. Sprawdzić mogą m.in. regulaminy, informacje o nagrodach, osiągniętym wyniku oraz o ofertach specjalnych np. jednorazowych zakupach premiowanych gratisem.

Platforma umożliwi również dołączenie do promocji w dowolnym jej momencie i śledzenie swoich bieżących obrotów. Prosty i przejrzysty interfejs zapewnia łatwość korzystania z platformy.
 

Dowiedz się więcej

Filia Auto Partner SA w Bielsku Podlaskim
Filia Auto Partner SA w Bielsku Podlaskim

Rozpoczęła działanie nowa filia Auto Partner SA w Bielsku Podlaskim. Jest to już 33-ci oddział firmy w Polsce. Auto Partner SA w Bielsku Podlaskim Nowopowstały oddział otwarto 3 czerwca 2013 r. Jest on odpowiedzią na dynamiczny rozwój firmy na północno-wschodnim obszarze Polski. Nowa placówka posiada w pełni wyposażony magazyn, przestronny parking bezpośrednio przed wejściem oraz […]

Auto Partner SA poszerza ofertę o produkty marki Boll
Auto Partner SA poszerza ofertę o produkty marki Boll

Auto Partner S.A. poszerzył ofertę produktów chemii specjalistycznej o wyroby marki Boll. Boll w Auto Partner S.A. Na początek współpracy dystrybutor wprowadził do oferty pełna gamę klejów i akcesoriów do wymiany szyb. W najbliższych tygodniach oferta marki Boll w Auto Partner S.A. rozszerzy się o  : Środki konserwujące (ochrona karoserii, konserwacji podwozia, konserwacji profili zamkniętych) […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 7 czerwca 2013, 8:57 0 0

Ładnie to wyglada

Odpowiedz

Anonim, 7 czerwca 2013, 11:40 0 0

Kopia

Odpowiedz

Anonim, 8 sierpnia 2013, 13:06 0 0

no kopia - Inter Parts ma to od 2 lat nie mówiąc o innych dystrybutorach

Odpowiedz