Klocki i tarcze hamulcowe TRW – perfekcyjny wybór pod kątem bezpieczeństwa, optymalnej pracy i wydajności

, 8 maja 2015, 15:03

Firma TRW w swojej kampanii „Perfect Match” zwraca uwagę, iż zamontowanie w samochodzie kompletu klocków i tarcz TRW to najbezpieczniejsze rozwiązanie zarówno dla warsztatów jak i kierowców, a także najkorzystniejszy i najrozsądniejszy wybór w zakresie doboru części zamiennych.

– „W TRW naszym celem jest zapewnienie wszystkim warunków do możliwie najbezpieczniejszej jazdy. Mając na uwadze działanie kompletnych układów, nasi inżynierowie starają się wykorzystać posiadaną wiedzę OE do stworzenia atrakcyjnej oferty dla rynku części zamiennych. W rezultacie powstają najwyższej jakości części, które gwarantują doskonałą harmonię pracy całego układu hamulcowego.” – powiedział Ben Smart, Marketing Services Manager Global Parts & Service w TRW.

Produkty TRW z grupy "Perfect Match" oferują wiele korzyści. Z myślą o zwiększeniu bezpieczeństwa jazdy, klocki hamulcowe TRW posiadają unikalną krzemianową powłokę COTEC, która w znacznym stopniu przyczynia się do skrócenia drogi hamowania pojazdów w początkowej fazie pracy układu hamulcowego po wymianie klocków oraz przyspiesza proces docierania się klocków i tarcz, zwiększając ogólną skuteczność hamowania.

W przypadku tarcz TRW, krawędź i powierzchnia walcowa tarczy pokryte są czarnym lakierem, co zapewnia optymalną ochronę przed korozją. Lakieru nie nakłada się na powierzchnię roboczą tarczy, dzięki czemu czas docierania się elementów jest skłócony do minimum, gwarantując doskonałe działanie układu hamulcowego już od pierwszego hamowania.

– „Z handlowego punktu widzenia oferowanie pełnej gamy produktów z grupy „Corner Module” (hamulce, układy kierownicze, zawieszenia) oznacza, że klienci mogą uzyskać kompleksową obsługę u jednego dostawcy. Dla naszych klientów jesteśmy nie tylko dostawcą, ale przed wszystkim partnerem oferującym szeroką ofertę, bezpieczeństwo, jakość i wygodę pod jedną marką – TRW” – dodaje Ben Smart.

TRW ma zaufanie do swoich klocków i tarcz "Perfect Match" dlatego wydłużyło okres gwarancji do trzech lat (lub 50 000 km) na wszelkie wady materiałowei produkcyjne, w przypadku, gdy klocki i tarcze hamulcowe TRW są montowane w komplecie. Pełne warunki rozszerzonej gwarancji można znaleźć pod poniższym adresem:

https://www.trwaftermarket.com/perfectmatch/

TRW może pochwalić się największym na rynku pokryciem parku pojazdów i oferuje swoim klientom pełne wsparcie techniczne i marketingowe. Co więcej, wszystkie akcesoria i instrukcje są standardowo dołączone do opakowania danej części, jeśli tylko są  niezbędne do jej montażu.

Dowiedz się więcej

Elektryczny hamulec postojowy TRW do samochodów dostawczych
Elektryczny hamulec postojowy TRW do samochodów dostawczych

TRW wykorzysta opracowaną przez siebie technologię elektrycznego hamulca postojowego (EPB) o obniżonej masie i różnorodnych funkcjach w segmencie mniejszych samochodów użytkowych, wprowadzając pierwszy na rynku elektryczny hamulec przeznaczony do montażu w samochodach użytkowych produkowanych od 2017 w Ameryce Północnej. – ,,Rozszerzenie zastosowania naszego elektrycznego hamulca postojowego o segment samochodów dostawczych i SUVów ma istotne znaczenie […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

barth, 18 maja 2015, 21:37 0 0

kiedyś ich tarcze były dobre szczególnie te nawęglane ,a teraz to nawet ich nie wyważają. I do tego błędnie wytoczone np .passat b5 przód.No i teraz została tylko reklama

Odpowiedz