Lampy robocze Valuefit

, 12 marca 2015, 11:29

HELLA Valuefit to optymalna propozycja dla właścicieli pojazdów oraz maszyn o niewysokiej wartości rynkowej, wykorzystywanych w trudnych warunkach. Reflektory robocze oraz lampy jedno i wielofunkcyjne z linii Valuefit imponują sprawnością i niezawodnością. Są przy tym dostępne w stosunkowo niskiej cenie.

Z myślą o pojazdach o mniejszej wartości rynkowej

Produkty z asortymentu HELLA Valuefit są rozwiązaniem polecanym szczególnie do napraw starszych pojazdów o niższej bieżącej wartości. Lampy i reflektory są dostępne w niskiej cenie, a mimo to spełniają wszystkie rynkowe wymagania jakościowe. Dzięki Valuefit można też w prosty i ekonomiczny sposób zamienić lampę żarówkową na lampę LED – bez ponoszenia zbędnych kosztów.

Korzystając z oferty HELLA sprawność starszych pojazdów można utrzymać zgodnie z zasadą ekonomiczności. Co więcej, w ramach HELLA Valuefit można korzystać ze wszystkich najlepszych usług serwisowych marki HELLA.

Odpowiedni wybór do wszystkich zastosowań

HELLA Valuefit to oświetlenie dla pojazdów rolniczych, ciężarowych, naczep, maszyn budowlanych i innych. Koszty jego zakupu w porównaniu do standardowych produktów HELLA są znacznie niższe, w przypadku większości produktów oszczędza się ponad połowę. Dzięki temu znowu mają sens naprawy starszych pojazdów, w przypadku których priorytetem jest utrzymanie ich sprawności. Artykuły HELLA Valuefit zostały przetestowane i dopuszczone do sprzedaży na podstawie zredukowanych wymagań. Spełniają podstawowe wymogi EMC wg ECE R10 w zakresie kompatybilności elektromagnetycznej. Spełniają także wymogi odporności na drgania wg normy SAE oraz standardowe wymogi dotyczące pojazdów drogowych (standard HELLA 67101 klasa 1.2).

Reflektory robocze HELLA Valuefit wytrzymują 220 godzin testów z mgłą solną. Lampy jedno- i wielofunkcyjne HELLA Valuefit wytrzymują w tych warunkach 144 godziny. Oferta HELLA Valuefit obejmuje reflektory robocze LED o strumieniu świetlnym do 1050 lumenów.

Oferta HELLA Valuefit

W ramach oferty Valuefit dostępne są relektory robocze LED okrągłe i owalne, lampy jednofunkcyjne LED (obrysowe, gabarytowe, pozycyjne, oświetlenie tablicy rejestracyjnej, dodatkowe światło "stop"), a także wielofunkcyjne lampy LED.

Zobacz pełną ofertę HELLA Valuefit

Dostępność

HELLA oferuje wysoką dostępność produktów w porównaniu z innymi dostawcami z branży. Dzięki temu zapewnia szybkie dostawy części na wolny rynek i umożliwia warsztatom błyskawiczną realizację napraw. Ważną rolę odgrywają przy tym elektroniczne systemy informacyjne i systemy zamówień, które przynoszą wymierne korzyści: mniej pomyłek i błędnych zamówień, mniej dodatkowych kosztów i szybsze naprawy.

HELLA wspiera hurtownie i warsztaty samochodowe, oferując profesjonalne szkolenia, infolinię oraz informacje techniczne od specjalistów dla specjalistów, a także ukierunkowane i profesjonalne wsparcie sprzedaży. To wszystko jest dostępne w ramach asortymentu HELLA VALUEFIT.
 

Dowiedz się więcej

Behr HELLA Service przedłuża gwarancję
Behr HELLA Service przedłuża gwarancję

Behr HELLA Service przedłuża gwarancję na wszystkie produkty dla swoich dystrybutorów. Obecnie wszystkie produkty objęte są 24-miesięczną gwarancją. Wcześniej gwarancja obejmowała okres 12 miesięcy.

HELLA Gutmann Solutions – Nowości wyposażenia warsztatowego
HELLA Gutmann Solutions – Nowości wyposażenia warsztatowego

Gama wyposażenia warsztatowego Hella Gutmann Solutions poszerza się w błyskawicznym tempie mega macs PC BIKE nr katalogowy 8PD 010 601-941 Uniwersalny tester diagnostyczny do motocykli dostępny jako interfejs na laptopa. Oparty na doskonale znanym, cenionym i sprawdzonym oprogramowaniu z mo macsa 50. Umożliwia kompleksową obsługę wszystkich układów elektronicznych aktualnie montowanych w motocyklach. Wyposażenie standardowe: moduł […]

Nowość: Ksenonowe lampy wyładowcze
Nowość: Ksenonowe lampy wyładowcze

Od ponad stu lat marka HELLA, lider technologiczny na rynku, jest dla kierowców synonimem doskonałej widoczności i widzialności. Nowoczesna technologia ksenonowa stanowi prawdziwy kamień milowy w zakresie bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Temperatura barwowa 4300 K, dwa razy większa jasność w porównaniu z lampą halogenową i ponad trzy razy wyższa skuteczność świetlna – białe światło lamp […]

Urządzenie do dezynfekcji parowników i kabin pasażerskich EVIDIS do każdej zakupionej stacji serwisowej HUSKY
Urządzenie do dezynfekcji parowników i kabin pasażerskich EVIDIS do każdej zakupionej stacji serwisowej HUSKY

W związku ze zbliżającym się sezonem związanym z serwisem klimatyzacji samochodowych HELLA Polska przygotowała wyjątkową promocję – przy zakupie dowolnego urządzenia do serwisowania klimatyzacji serii HUSKY, Klient otrzymuje Urządzenie do dezynfekcji parowników i kabin pasażerskich EVIDIS za 1 zł. Urządzenie do dezynfekcji parowników i kabin pasażerskich EVIDIS (nr katalogowy 8PE 351 331-801) to doskonałe narzędzie […]

Kampania Klimatyzacja HELLA 2015: efektywne wsparcie sprzedaży i pomoc techniczna dla warsztatów.
Kampania Klimatyzacja HELLA 2015: efektywne wsparcie sprzedaży i pomoc techniczna dla warsztatów.

Poprawa bezpieczeństwa, ochrona zdrowia i zmniejszenie kosztów napraw – to trzy argumenty przemawiające za regularnymi przeglądami klimatyzacji. Behr Hella Service podkreśla te korzyści w ramach kampanii systemów termicznych 2015. Działająca sprawnie klimatyzacja zapobiega nagrzewaniu się wnętrza pojazdu i sprzyja lepszej koncentracji kierowcy, co ma pozytywny wpływ na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu. Ponadto odgrzybianie parownika niszczy […]

Wszystkie usługi online HELLA w jednym miejscu
Wszystkie usługi online HELLA w jednym miejscu

Firma HELLA stale rozbudowuje swoją ofertę usług dostępnych online. Od niedawna wszystkie aplikacje, katalogi czy strony dedykowane można znaleźć w jednym miejscu w sieci, co zdecydowanie ułatwia nawigację. Strona zapewniająca łatwy i szybki dostęp do wszystkich sieciowych usług HELLA jest dostępna w języku polskim pod adresem: www.hella.com/online-services/pl/ Znajdziemy tam listę wszystkich aplikacji online HELLA wraz […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!