MANN+HUMMEL przejmuje Tri-Dim-Filter

, 25 lipca 2018, 12:44

Grupa MANN+HUMMEL ogłosiła, że zawarła ostateczne porozumienie, na mocy którego przejmuje amerykańską firmę Tri-Dim-Filter, zajmującą się produkcją filtrów. Warunki tej transakcji nie zostały przedstawione. 

Firma Tri-Dim z siedzibą w Luisa w stanie Virginia jest największym w Ameryce Północnej producentem różnego rodzaju filtrów – zatrudnia około 800 osób. Jest dostawcą pełnej gamy produktów i usług stosowanych w systemach ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, włączając w to filtrację powietrza, płynów oraz gazów, a także materiałów grzewczych, urządzeń do oczyszczania i badania powietrza.

– Przejęcie Tri-Dim pokazuje zaangażowanie MANN+HUMMEL w rozwój segmentu Life Science & Environment naszej firmy, który specjalizuje się w inteligentnych rozwiązaniach w technologii filtrów powietrza i wody – powiedział Håkan Ekberg, wiceprezes grupy MANN+HUMMEL – Portfolio Tri-Dim, doświadczona załoga, zasięg kontrahentów oraz rozbudowane relacje z nimi sprawiają, że firma ta jest idealnym partnerem w naszej strategii dalszej ekspansji w zakresie filtracji.

Przejęcie Tri-Dim zapewnia MANN+HUMMEL większy dostęp do amerykańskich i kanadyjskich rynków zajmujących się filtracją powietrza i zapewnia bardzo duże możliwości jej rozwoju.

Źródło zdjęcia: Pixabay.com

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!