Internet samochodowy – nowa propozycja od Orange

2 czerwca 2015, 14:24

Firma Orange wprowadziła do Polski nową kategorię produktową – internet samochodowy. W jej ramach, operator oferuje router Huawei CarFi z dostępem do szybkiego internetu firmowego do wykorzystania w każdym samochodzie, vanie, czy busie.

Technologie mobilne coraz bardziej upowszechniają się w codziennym życiu, jak i w biznesie. Dziś nikt nie wyobraża sobie pracy bez dostępu do sieci. Wraz z rosnącym trendem pracy mobilnej, połączenie z szybkim internetem jest wręcz koniecznością do efektywnego prowadzenia biznesu. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, Orange, jako pierwszy operator telekomunikacyjny na polskim rynku, uruchomiło nową usługę internetu samochodowego, która zapewnia dostęp do szybkiego, firmowego internetu w praktycznie każdym aucie.

Jak to działa?

Przedstawiciele wielu branż muszą często korzystać z sieci, ale w wielu miejscach są narażeni na brak zasięgu. Często ogranicza to ich możliwości dostępu do informacji, a przede wszystkim kontaktu z klientami, podwykonawcami, czy współpracownikami. Dzięki modemowi Huawei CarFi i ofercie Orange, każdy samochód może stać się mobilnym hotspotem w największej sieci szybkiego internetu.

Router Huawei CarFi E8377 działa w technologii LTE kat. 4, dzięki czemu zapewnia transfer do 150 Mbit/s. Jego instalacja jest bardzo prosta. Urządzenie wystarczy zamontować w gnieździe zapalniczki samochodu. Po jego uruchomieniu możliwe jest już korzystanie z bezprzewodowego internetu na dowolnym urządzeniu mobilnym, tj. laptopie, smartfonie lub tablecie. Router CarFi zapewnia dostęp do sieci maksymalnie 10 użytkownikom. Ponadto dzięki interfejsowi USB, urządzenie może zasilać peryferyjne urządzenia mobilne.

Oferta z 10 GB transferu gwarantującego szybki i sprawny dostęp do sieci w ramach internetu samochodowego z routerem Huawei CarFi jest dostępna dla firm w abonamencie za 25 zł + VAT.

Dowiedz się więcej

Trzy rzeczy, które trzeba wiedzieć o rynku części i napraw
Trzy rzeczy, które trzeba wiedzieć o rynku części i napraw

W ostatnich tygodniach publikowaliśmy artykuły poruszające tematykę wojen cenowych na rynku. Dzisiaj przyszedł czas na podsumowanie i spojrzenie na całą sprawę z szerszej perspektywy. Przedstawiamy trzy najważniejsze wnioski. W poprzednich artykułach przyglądaliśmy się temu jak wygląda konkurencja wśród poszczególnych graczy na rynku. Skupiliśmy się analizowaniu konkurencji w trzech relacjach: Internet vs. dystrybutorzy części ASO vs. […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!