Klucze oczkowe półotwarte z przegubem w ofercie NEO

, 25 stycznia 2013, 12:32

NEO wprowadza na rynek nową linię produktów dla warsztatów mechanicznych. Jedną z propozycji są klucze oczkowe półotwarte z przegubem.

Oferta narzędzi NEO

Klucz NEOLinia produktów NEO Moto została wzbogacona o 7 kluczy półotwartych z przegubem. Klucze dostępne są w rozmiarach 10, 11, 12, 13, 14, 15 i 17 mm.

Producent poleca klucze szczególnie do pracy z przewodami hydraulicznymi, pneumatycznymi i paliwowymi. Specjalny profil główek kluczy oraz przegub umożliwiają pracę w trudno dostępnych miejscach.

Narzędzia wyprodukowane zostały z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej. Dzięki temu klucze półotwarte NEO mogą pracować przy dużych obciążeniach typowych dla profesjonalnych warsztatów mechanicznych.

Więcej informacji na temat narzędzi NEO można znaleźć na stronie internetowej producenta.

 

Dowiedz się więcej

Elektroniczny klucz dynamometryczny 08-820 od NEO
Elektroniczny klucz dynamometryczny 08-820 od NEO

Jedną z pierwszych nowości produktowych NEO na rok 2013, przeznaczonych do prac warsztatowych, jest elektroniczny klucz dynamometryczny 08-820. Klucz dynamometryczny NEO 08-820 Nowy klucz z serii NEO to precyzyjne narzędzie do dokręcania połączeń gwintowych z zadaną siłą. Narzędzie posiada głowicę ½”, a zakres momentu regulowany jest na poziomie 20-200 Nm. Wybór momentu jest prosty i […]

Nowa torba narzędziowa NEO
Nowa torba narzędziowa NEO

Firma NEO włączyła do oferty nową torbę narzędziową – 84-310. Została ona wykonana z mocno tkanego, trwałego nylonu. Torba narzędziowa NEO 84-310 Torba posiada wyjmowaną przegródkę z zaczepami umożliwiającą segregowanie narzędzi. Została wyposażona  w gumowany uchwyt oraz szeroki pasek na ramię. Niestandardowe wymiary torby ułatwiają dostęp do przechowywanych narzędzi. Jej kwadratowa podstawa mierzy 30×30 cm, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!