Szafki narzędziowe z wyposażeniem od NEO

30 marca 2017, 7:58

Marka NEO proponuje swoim klientom nowe możliwości wyposażenia szafek narzędziowych. Przygotowane zostały gotowe, kompleksowe propozycje a także istnieje możliwość samodzielnej konfiguracji wyposażenia.

Do wyboru są 2 modele szafek: 84-221 z 6 szufladami lub 84-222 z 7 szufladami.

Każda z szafek wyposażona jest w szereg nowoczesnych rozwiązań, ułatwiających pracę. Szuflady poruszają się dzięki mechanizmowi prowadnic kulkowych, który gwarantuje długą żywotność oraz płynny udźwig i suw. Wnętrze każdej komory wyścielone jest miękką gąbką, zabezpieczającą przed porysowaniem i przesuwaniem się narzędzi. Szuflady posiadają także blokadę przed mimowolnym wysunięciem. U góry znajduje się zamek centralny. Atutami każdej szafki są także duży blat roboczy z antypoślizgową powierzchnią oraz boczny uchwyt do prowadzenia, zwiększający komfort użytkowania.

Do szafek została przygotowana bogata oferta wkładek, w których znajdują się: klucze płasko-oczkowe, końcówki wkrętakowe, nasadki udarowe, nasadki długie, młotki i wybijaki, pilniki, wkrętaki i wiele innych kompletów.
Wszystkie elementy i wkładki są kompatybilne i umożliwiają dokładne spasowanie ich we wnętrzu szuflad.
Zostały również przygotowane 2 gotowe propozycje zestawów.

Wszystkie narzędzia wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku zgubienia któregokolwiek z narzędzi jest możliwość jego dokupienia ze standardowej oferty marki NEO. Szczegóły na www.neo-tools.com


Artykuł sponsorowany Topex

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!