Samochód Jana Kobuszewskiego i narzędzia NEO TOOLS w specjalnej aukcji dla WOŚP

, 18 stycznia 2022, 10:22

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 30. Marka Neo Tools wspiera tę akcję poprzez udział w licytacji samochodu należącego do wielkiego, polskiego aktora.

Toyota Camry rocznik 96 to samochód należący do nieżyjącego już wielkiego aktora – Jana Kobuszewskiego. Jak o samochodzie ojca mówi córka Marianna Kobuszewska – Bieske: „została sprowadzona ze Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, przepłynęła ocean i była własnością Włodzimierza Nowaka, serdecznego przyjaciela Ojca. Około roku 2000, Tata odkupił samochód od Włodka. Tym samym stał się dumnym i szczęśliwym posiadaczem doskonałego japońskiego samochodu. Nowością była automatyczna skrzynia biegów. Przyzwyczaił się szybko i uważał, że to ogromna wygoda. Toyota Camry o numerze rejestracyjnym WX 16050 to auto bezwypadkowe, serwisowane w zaprzyjaźnionym zakładzie pana Macieja Sikorskiego oraz w autoryzowanym salonie Toyota Bielany”.

Samochód ten został przekazany na aukcję WOŚP przez rodzinę Pana Jana Kobuszewskiego.

Dodatkowo NEO TOOLS przekazało na aukcję 65 sztuk narzędzi w tym m.in. zestaw kluczy nasadowych, prostownik, kompresor, a NEO GARAGE – warsztat samoobsługowy, którego partnerem strategicznym jest NEO TOOLS, zaoferował pakiet 30 godzin na podnośniku

Samochód można oglądać na żywo w NEO Garage w Warszawie, przy ulicy Kazimierza Gierdziejewskiego 1, od poniedziałku do soboty, w godzinach: 10:00 – 20:00.

Licytować samochód można na stronie: https://allegro.pl/oferta/toyota-camry-jana-kobuszewskiego-11617629634 do poniedziałku 31 stycznia br. Cały dochód z aukcji przeznaczony zostanie na cel 30. Finału WOŚP, który odbywa się pod hasłem “Przejrzyj na oczy – Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci”.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

olikol, 18 stycznia 2022, 11:00 0 0

super inicjatywa

Odpowiedz

albert, 18 stycznia 2022, 11:43 0 0

Legendarny aktor i legendarna toyota. Mam nadzieję, że zostanie wylicytowany przez osobę, która doceni piękno tego auta

Odpowiedz