Kalendarz Protechnic 2013 i eSKIpada

, 2 stycznia 2013, 15:48

Protechnic przygotował kalendarz ścienny na rok 2013. Firma zachęca także do udziału w wydarzeniu promocyjnym marki o nazwie eSKIpada.

eSKIpada i kalendarz 2013

Kalendarz Protechnic 2013Kalendarz jest dostępny w wersji drukowanej oraz interaktywnej. Można go pobrać w formacie PDF na stronie internetowej Protechnic (zakładka Marketing).

Protechnic informuje także o uruchomieniu strony internetowej www.eskipada.eu. Czwarta edycja tego wydarzenia skierowanego do strategicznych klientów firmy z całej Europy odbędzie się od 16 do 23 marca 2013 r. eSKIpada

Dowiedz się więcej

Katalog Protechnic dostępny online
Katalog Protechnic dostępny online

Najnowsza edycja katalogów Protechnic na rok 2013 jest już dostępna do pobrania na stronie internetowej producenta. Katalogi Protechnic edycja 2013 Nowe katalogi dotyczą następujących produktów:  Tarcze, klocki i szczęki hamulcowe Przeguby homokinetyczne Hydraulika hamulcowa i sprzęgłowa   Wkrótce na stronie Protechnic pojawi się edycja 2013 katalogu osłon przegubów. Nowym rozwiązaniem jest także zebranie całej gamy […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 3 stycznia 2013, 10:45 0 0

Chyba w zakładce marketing nie ma tego kalendarza.

Odpowiedz