Katalog Protechnic na CD

, 23 listopada 2012, 10:16

Najnowsza wersja katalogu z produktami marki Protechnic jest dostępna na CD.

Katalog ProtechnicKatalog zawiera uaktualnione bazy wszystkich 8 linii produktowych Protechnic. Można zamówić go na stronie internetowej producenta, wypełniając formularz kontaktowy.

Dowiedz się więcej

Produkty Protechnic obecne w katalogu TecDoc
Produkty Protechnic obecne w katalogu TecDoc

Od początku lipca 2011 produkty Protechnic dołączyły do oferty części zamiennych, prezentowanych w europejskim katalogu TecDoc. Znajduje się w nim szeroka gama części zamiennych układu hamulcowego (tarcze hamulcowe, klocki hamulcowe, szczęki hamulcowe, hydraulika hamulcowa) oraz hydraulika sprzęgłowa, przeguby napędowe, osłony przegubów i pióra wycieraczek Protechnic. Gama prezentowanych produktów  Protechnic jest regularnie powiększana i aktualizowana.

Katalog Protechnic dostępny online
Katalog Protechnic dostępny online

Najnowsza edycja katalogów Protechnic na rok 2013 jest już dostępna do pobrania na stronie internetowej producenta. Katalogi Protechnic edycja 2013 Nowe katalogi dotyczą następujących produktów:  Tarcze, klocki i szczęki hamulcowe Przeguby homokinetyczne Hydraulika hamulcowa i sprzęgłowa   Wkrótce na stronie Protechnic pojawi się edycja 2013 katalogu osłon przegubów. Nowym rozwiązaniem jest także zebranie całej gamy […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!