Wystartowała promocja z nagrodami za 1 500 000 zł

, 1 lutego 2012, 11:30

1 lutego wystartowała wielka akcja promocyjna Inter Cars SA w której do wygrania są nagrody o łącznej wartości 1 500 000 złotych. Znamy już sponsorów promocji. Za zakup produktów z ich asortymentu klienci zdobywają punkty, które zadecydują o wygranej. Promocja potrwa do 15 maja, natomiast 15-17 czerwca odbędzie się Gala Mistrzów Warsztatu w Karpaczu, podczas której wręczone zostaną nagrody.

Sponsorzy strategiczni: BOSCH, CASTROL, RUVILLE.
Sponsorzy promocji: ATE, BOSAL, CONTITECH, DELPHI, DENSO, ELRING, FEBI, FEDERAL MOGUL, WIX FILTRON, KNECHT, KYB, LAUBER, LEMFORDER, LUK INA FAG, NGK, SACHS, TRW, VALEO.

Jak już informowaliśmy w poprzednim artykule, finał promocji odbędzie się podczas uroczystej Gali Mistrzów Warsztatu w Karpaczu.

Więcej informacji na temat promocji znajdą Państwo ma stronach Inter Cars – www.GMW.intercars.com.pl oraz na www.intercars.com.pl.

Zapraszamy także do przeczytania naszej relacji z zeszłorocznej Gali Mistrzów Warsztatu.

 

Sponsorzy strategiczni promocji Inter Cars SA
Sponsorzy promocji Inter Cars SA

 

Dowiedz się więcej

1.500.000 złotych w nagrodach!
1.500.000 złotych w nagrodach!

1 lutego br. wystartuje nowa promocja skierowana do klientów Inter Cars SA. Jej uwieńczeniem i podsumowaniem będzie Gala Mistrzów Warsztatu, która odbędzie się podczas czerwcowego weekendu w malowniczym Karpaczu. Od kilku lat Inter Cars SA organizuje spotkania z profesjonalistami, którzy na co dzień prowadzą warsztaty lub warsztaty wraz ze sklepem i jednocześnie są klientami Inter […]

Gala Mistrzów Warsztatu – relacja
Gala Mistrzów Warsztatu – relacja

Inter Cars S.A. cyklicznie organizuje dla swoich klientów promocje z atrakcyjnymi nagrodami. W tym roku za zakup produktów wybranych dostawców można było wygrać jeden z pięciu samochodów marki Skoda. Finał promocji i przekazanie nagród odbyło się 13-15 Maja 2011r. podczas uroczystej Gali Mistrzów Warsztatu w Mikołajkach. Weekendowe wydarzenie rozpoczęło się już w piątek wieczorem, kiedy […]

12 Fordów Fiesta do wygrania w Inter Cars SA
12 Fordów Fiesta do wygrania w Inter Cars SA

Od 1 lutego do 15 maja trwa wielka akcja promocyjna Gala Mistrzów Warsztatu Inter Cars SA. Wiemy już, że nagrodami głównymi w promocji są samochody Ford Fiesta Trend 1,25 Duratec. Organizator przygotował aż 12 takich aut, o które w oddzielnych kategoriach rywalizować będą przedstawiciele warsztatów samochodów osobowych, warsztatów naprawiających pojazdy użytkowe oraz właściciele tzw. sklepowarsztatów. […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 1 lutego 2012, 23:33 0 0

Tylko jednej marki nie znam, dlaczego to mnie dziwi, że to "pogrom"?, że "marki marków" pokazują swój pazur.
I właśnie z tego "Polska motoryzacja" powinna słynąć, czyli "dobre bo Polskie" i z "Marek Marków".
Markowe?, przede wszystkim MARKOWE!.
Polska powinna od tego huczeć!, a nie jakieś "ochłapy", "drewniane gwoździe" jak u przysłowiowego szewca.
Dbajmy o marki, a "MAREK ZADBA O NAS", jeśli markowe będą kupowane mnogo, namiętnie, świadomie..., to i cena będzie lepsza, choć cena "markowego" od "żółtego kogucika" nie różni się aż tak!, aby być "łachym" na przysłowiową złotówkę, a cena poczucia bezpieczeństwa i wyłącznie myślenie o kierowaniu, jest przynajmniej bezcenna?, "Klucz jest w świadomość klienta".
Moim zdaniem, "mechanik" jest złym adresatem w "szukaniu świadomości", gdyż jak każdemu zależy na "obrotach", i w tym zapędzie myśli "wielowątkowo", co nie jest do końca korzystne dla ostatecznych decyzji, które dochodzą do "sedna", co ma być utrwalone w wiedzy użytkownika.
polecam, Pozdrawiam SOFIMCARS

Odpowiedz

Anonim, 2 lutego 2012, 9:23 0 0

czy tylko ja nie rozumiem wypowiedzi kolegi powyżej?

Odpowiedz

Anonim, 2 lutego 2012, 11:47 0 0

Nie wiem co bierze SOFIMCARS, ale jest co najmniej niezrozumiały ;)

Odpowiedz

Anonim, 2 lutego 2012, 11:47 0 0

Nie, nie tylko Ty. Ktoś, kto podpisuje się SOFIMCARS zabiera zdanie wszędzie gdzie się da, lecz nie wynika z tego nic. Absolutnie nic. O skłądni juz nawet nie wspominam.

Odpowiedz

Anonim, 2 lutego 2012, 13:09 0 0

Pozdrawiam "kolegów" z "makgajwera", ja rozumiem, że "cebula szczypie w oczy", i wasze merytoryczne wypowiedzi pasują jak ulał do "marki" ale przez małe "m", no i faktycznie polecam coś zacząć brać, aby powiększyć rozum?.
Cóż pozostawię to bez komentarza, każdy zasługuje na swą "markę", jedni mają klasę a drudzy "żółtego kogucika"
p.s. pozdrowienia również dla "dziada, który dziaduje"...cdn
Pozdrawiam SOFIMCARS

Odpowiedz

Anonim, 2 lutego 2012, 13:32 0 0

Sofimcars - albo zmniejsz działkę o połowę, albo zmień dealera.

Moderator nie śpi :) Prosimy aby dalsze wypowiedzi były już merytoryczne. W innym wypadku będziemy musieli usuwać komentarze nie na temat. Pozdrowienia.

Odpowiedz

Anonim, 2 lutego 2012, 13:38 0 0

widzę, że stronka www.GMW.intercars.com.pl wreszcie wystartowała. tam trochę więcej informacji o promocji

Odpowiedz

Anonim, 2 lutego 2012, 23:20 0 0

Widzę, że "koledzy" tylko jedno maja na myśli, cóż każdy używa swej miary...(smacznego).
A co do "promocji zawiechy" serdeczne dzięki, wolę swoje hobby, to mi daje więcej niż wasze płytkie myślenie.
Szkoda tylko, że moderator chce wejść do gry, bo może w końcu "świat motoryzacji" oczyściłby się z "zieleniny" wśród dorodnych latorośli.
pozdrawiam SOFIMCARS

Odpowiedz

Anonim, 3 lutego 2012, 21:45 0 0

jak jesteście klientem JC to sprawdźcie ceny tych produktów które biorą udział w tym konkursie ( na pewno podrożały )

Odpowiedz

Anonim, 3 lutego 2012, 23:44 0 0

Tak, cała Polska sprawdza ceny w IC!.
Myślę, że jeśli kupię choćby żaróweczkę, za 5zł, to warto brać udział w rzeczywistości, która ma być naszą przyszłością.
Polecam wszystkie marki powyżej wymienione, czas zakupów nasz, gdyż się roi w sieci, motoryzacji tyle marnej, jakości żadnej, że za chwile obudzimy się ale na złomowisku. Inwestujesz?, inwestuj w siebie, to zysk na przyszłość i mniej zmarszczek, po co się zamartwiać, kupuje Markę!.
Pozdrawiam SOFIMCARS

Odpowiedz

Anonim, 3 lutego 2012, 23:47 0 0

p.s. JC czyli stary JAPAN CARS, już nie istnieje, bez urazy.

Odpowiedz